Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Grand Guignol | Vampyr solucja Vampyr poradnik, solucja

Ta strona solucji do gry Vampyr opisuje zadanie "Grand Guignol". Jonathan wyrusza do teatru, gdzie ma nadzieję znaleźć przyczynę infekcji mieszkańców West End.

1 - Grand Guignol | Vampyr solucja - Vampyr - poradnik do gry
 1. Przed przystąpieniem do misji zalecam wzmocnienie Jonathana, rozwój umiejętności, czy ulepszenia broni. Czeka cię bowiem ciężka walka z bossem później w misji i warto się dobrze przygotować.
 2. Twoim zadaniem jest dotarcie do teatru. Gdy dotrzesz do budynku, okaże się, że jest zamknięty. Musisz obejść go i wejść do środka z drugiej strony, przez stary balkon.
2 - Grand Guignol | Vampyr solucja - Vampyr - poradnik do gry
 1. W środku, usłyszysz tajemniczy głos kobiety. Idź przed siebie i systematycznie schodź coraz niżej. Po drodze czeka na ciebie trochę walk ze skalami.
 2. Mijaj kolejne balkony i kieruj się na parter, do kobiety, która przemawia na scenie. Niebawem dotrzesz do Doris Fletcher - czeka cię krótka scenka z kobietą, a niebawem będziesz musiał stoczyć z nią pojedynek.
3 - Grand Guignol | Vampyr solucja - Vampyr - poradnik do gry
 1. Doris jest bardzo silnym wrogiem. W pierwszym etapie pojedynku, kobieta będzie miała zasłonięte ramię i będzie głównie używała szabli do walki. Jej ataki są silne i koniecznie musisz je omijać.
 2. Dodatkowo, kobieta przyzwie kilka skalów, które dołącza do walki. Dodatkowo utrudni to pojedynek, gdyż musisz omijać jeszcze ataki tych bestii.
4 - Grand Guignol | Vampyr solucja - Vampyr - poradnik do gry
 1. Gdy odbierzesz ok. 1/3 zdrowia, rozpocznie się drugi etap pojedynku. Doris odsłoni swoje zmutowane ramię i zacznie go używać w walce.
 2. Kobieta posiada silne ataki zasięgowe, potrafi cię łapać z daleka i używa ręki jak maczugi. Mocno komplikuje to pojedynek, bo ciosy Doris naprawdę bolą.
 3. Dodatkowo, na arenie będą pojawiać się chmury gazu, które musisz unikać. Cały czas musisz być w ruchu i odskakiwać przed praktycznie każdym atakiem. Staraj się atakować kobietę w wolnych chwilach, używająć np. broni palnej lub ataków zasięgowych.
5 - Grand Guignol | Vampyr solucja - Vampyr - poradnik do gry
 1. Gdy kobieta zginie, opuści bardzo dobrą szablę, którą używała sama w walce. To silna broń jednoręczna, którą warto używać.
 2. Po walce, pojawią się łowcy McCullena. Ucieknij z teatru, a misja i rozdział zakończą się powodzeniem.