Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vampyr - poradnik do gry

Vampyr - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Vampyr: Portrety rodzinne - solucja, opis przejścia Vampyr poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Vampyr przeczytasz, jak ukończyć misję "Portrety rodzinne". Jonathan, na prośbę klubu Ascalon wyrusza ustalić przyczynę rozwoju epidemii w West End.

1 - Vampyr: Portrety rodzinne - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
 1. Wyjdź na zewnątrz klubu Ascalon i pomów z okolicznymi mieszkańcami. Dzięki temu, dowiesz o dwóch potencjalnych zainfekowanych miejscach.
 2. Udaj się do pierwszego podejrzanego miejsca i wskocz na balkon budynku. Przeszukaj górę budynku, a następnie zejdź na dół - gdzie będzie czekał na ciebie boss, Elza Mullaney.
 3. Elza to skal, który w walce pluje jadem i wydziela sporo groźnego dymu. Należy naprawdę uważać, bo stanie w chmurze potrafi uśmiercić naszą postać w bardzo krótkim czasie.
 4. Najlepiej zapędzić kobietę w róg i przeprowadzić długą ofensywę, połączoną z umiejętnościami wampirów, co uniemożliwi jej przeprowadzenie ofensywy.
2 - Vampyr: Portrety rodzinne - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
3 - Vampyr: Portrety rodzinne - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
 1. Po walce podnieś i przeczytaj list z biurka. Wyjdź na zewnątrz i idź do kolejnego podejrzanego punktu na mapie.
 2. Podobnie jak wcześniej, musisz przedostać się dalej, wskakując na balkon. Zeskocz na dzieciniec i wejdź do zainfekowanego budynku .
4 - Vampyr: Portrety rodzinne - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
 1. W środku znajdziesz jedną z najlepszych broni palnych w grze. Koniecznie podnieś strzelbę, gdyż przyda ci się w nadchodzących walkach z bossami.
 2. Idź teraz do pokoju z podejrzanymi głosami. Czeka cię kolejna potyczka, z podwójnym bossem - małżeństwem McPherson.
5 - Vampyr: Portrety rodzinne - solucja, opis przejścia - Vampyr - poradnik do gry
 1. To dość typowe starcie, podobne do normalnych potyczek ze skalami. Wrogowie jednak mają sporo zdrowia, więc miej się na baczności i walcz bezpiecznie. Bardzo dobrze jest używać umiejętności wampira, które mają duży zasięg i powodują sporo obrażeń obu wrogom na raz.
 2. Skup się na jednym przeciwniku, a ułatwisz sobie walkę. W razie problemów, używaj broni palnej i posiłkuj się wstrzyknięciem serum.
 3. Po walce, przeczytaj list z komody, a misja zakończy się i ruszysz do teatru, gdzie zapoczątkowała się cała infekcja West End.