Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Expeditions: Viking - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Expeditions: Viking - poradnik do gry

Expeditions: Viking - poradnik do gry

Czas krwi i topora! Poradnik do Expeditions: Viking to praktyczne porady dotyczące kreacji bohatera i rozgrywki. Dzielimy się użytecznymi poradami, które pomogą wybrać odpowiedni ekwipunek, umiejętności i przygotują do pierwszej wyprawy łupieżczej! Podbijaj, dziel i rządź!

Ostatnia aktualizacja: 27 kwietnia 2017

Poradnik do gry Expeditions: Viking to mnóstwo praktycznych porad, które pomogą Ci stworzyć wymarzoną postać i rozpocząć rozgrywkę w brutalnym świecie Wikingów. Gra stanowi połączenie strategii taktycznej oraz klasycznej gry RPG z elementami zarządzania, dlatego skupiliśmy się na opisaniu jej mechaniki. W poradniku znajdziesz porady dotyczące walki oraz wyboru uzbrojenia, doboru drużyny i umiejętności. Gra pozwala na podejmowanie wielu pokojowych decyzji oprócz łupienia i grabienia. Przeczytasz tutaj opis zależności między twoimi decyzjami, a reakcjami twoich towarzyszy. Dodatkowo, gra posiada ciekawą mechanikę obozowania, która jest nierozłącznym elementem gry. Jest ona rozłożona na czynniki pierwsze w niniejszym tekście. Kreacja bohatera, jak i ścieżka rozwoju towarzyszy posiada wiele możliwości, które również są opisane w tym poradniku.

Gra Expeditions: Viking skupia się na erze wikingów, którzy rozpoczynają zamorskie podróże, rajdy oraz okres eksploracji. Czeka cię wiele bitew, politycznych intryg oraz religijnych waśni. Wszystko na drodze do zdobycia chwały potęgi i bogactwa. Twoim celem jest zabezpieczanie swoje pozycji jako przywódcy klanu oraz bezpieczeństwa i dobrobytu twojej rodzimej wioski. Do tego celu będziesz musiał wybrać się na wyspy Brytyjskie, aby złupić bogactwa, rozpocząć lukratywny handel lub zawiązać sojusze. Dzięki temu, nikt nie podważy pozycji twojego klanu w Danii!

Niniejszy poradnik do gry Expeditions: Viking zawiera:

  • Duża ilość porad ogólnych, niezbędnych do rozpoczęcia rozgrywki;
  • Opis wpływu twoich decyzji na towarzyszy w drużynie;
  • Informacje na temat poruszania się po mapie świata;
  • Porady na temat obozowania;
  • Ogólny opis uzbrojenia oraz porady dotyczące walki;
  • Opis umiejętności oraz wskazówki odnośnie tworzenia postaci.

Mateusz Kozik

Autor Poradnika

Mateusz "mkozik" Kozik


Informacje o Expeditions: Viking - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 27 kwietnia 2017

Poradnik zawiera : strony: 17, ilustracje: 44 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Expeditions: Viking - poradnik do gry