Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Horizon Zero Dawn: Słoneczna Skała (Sunstone Rock) | Świat, solucja Horizon Zero Dawn poradnik, solucja

Poniższy rozdział stanowi kompletny opis przebiegu rozgrywki w trakcie zadania Słoneczna skała. Znajdziesz tutaj wskazówki, które pomogą ci ukończyć omawiane zadanie możliwie najkorzystniej.

Aktywuj zadanie

Zadanie pojawi się w dzienniku po dotarciu do osady. Okazuje się, że miasto zostało zaatakowane przez dwa Behemoty. Musisz pomóc lokalnej straży w uporaniu się z nimi. Nie jest to zdanie proste, ale fakt ze obie maszyny są w znacznej odległości od siebie i jednocześnie musisz stawić czoła jedynie jednej z nich znacznie ułatwia zadanie.

Javena

Po pokonaniu obu maszyn będziesz mógł kontynuować zadanie. Okazuje się, że ich atak uszkodził ścianę więzienia, dzięki czemu zbiegło trzech groźnych przestępców. Porozmawiaj z dowódcą straży miasteczka, żeby dowiedzieć się jak możesz im pomóc,

Po rozmowie z Janevą misja zostanie podzielona na trzy samodzielne wątki, które poświęcone są każdemu ze złoczyńców - Horizon Zero Dawn: Słoneczna Skała (Sunstone Rock) | Świat, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Po rozmowie z Janevą misja zostanie podzielona na trzy samodzielne wątki, które poświęcone są każdemu ze złoczyńców.

Ullia

W pierwszej kolejności udaj się do obozu bandytów Czarne Skrzydło. Podążaj za znacznikiem, a szybko znajdziesz kobietę. Okazuje się, że schwytała kilku osadników.

Gdy tylko się do niej zbliżysz od razu stanie się agresywna - Horizon Zero Dawn: Słoneczna Skała (Sunstone Rock) | Świat, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Gdy tylko się do niej zbliżysz od razu stanie się agresywna. Nie pozostaje ci nic innego jak zabić ją. Atakuje tylko w zwarciu, więc możesz łatwo wykończyć ją strzałami. Gdy będzie bezbronna porozmawiaj z nią, a zakończysz omawiany wątek zadania.

Gavan

Kolejnego bandytę znajdziesz w osadzie Jasny Targ - Horizon Zero Dawn: Słoneczna Skała (Sunstone Rock) | Świat, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Kolejnego bandytę znajdziesz w osadzie Jasny Targ. Żeby zlokalizować zbiega porozmawiaj z zarządcą gospody. Niestety nie posiada on żadnych informacji o mężczyźnie którego szukasz. Po wyjściu z gospody uruchom Fokus i obróć na północ. Znajdziesz tam kajdanki, które porzucił zbieg. Dzięki nim możesz ruszyć jego śladem.

Ślady prowadzą do kryjówki przemytników - Horizon Zero Dawn: Słoneczna Skała (Sunstone Rock) | Świat, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Ślady prowadzą do kryjówki przemytników. Okazuje się że Gavan jest ranny. Wyeliminuj przeciwników, by z nim porozmawiać. Wykorzystaj element zaskoczenia żeby unieszkodliwić Hashiva, który dysponuje cięższą bronią. Pozostali przeciwnicy nie powinni być dużym problemem.

W trakcie rozmowy Gavan umiera, a tobie nie pozostaje nic innego jak kontynuować zadanie.

Rasgrund

Zbiega znajdziesz w lasach nieopodal Południka. Udaj się w miejsce wskazane znacznikiem, a zobaczysz powyższy wąwóz. Czeka cię w nim sporo wybuchających pułapek.

Skorzystaj z uchwytów po prawej za pierwszym łukiem, żeby wejść na wyższy poziom skał - Horizon Zero Dawn: Słoneczna Skała (Sunstone Rock) | Świat, solucja - Horizon Zero Dawn - poradnik, solucja

Skorzystaj z uchwytów po prawej za pierwszym łukiem, żeby wejść na wyższy poziom skał. W wybuchające dzbany wystarczy strzelić z łuku, żeby wywołać eksplozję zanim zbliżysz się w ich pole rażenia.

Gdy uda ci się wejść na półkę skalną na której stoi mężczyzna ten rzuci sobie bombę pod nogi. Tym samym ta cześć zadania zostanie wykonana.

Zakończenie zadania

Gdy uda ci się wyeliminować każdego ze zbiegów wróć do Janevy i porozmawiaj z nią. Po krótkim dialogu zadanie zostanie zakończone, a nagroda znajdzie się na twoim koncie.