Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Starbound - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Starbound - poradnik do gry

Starbound - poradnik do gry

Gwiezdna eksploracja. W poradniku do bety gry Starbound przedstawiono szereg przydatnych informacji na temat mechaniki i świata gry. Poradnik ułatwi przetrwanie pierwszych kilku dni, a także rozwój postaci i walki z bossami. Opisane zostały ponadto rudy oraz techs (zdolności).

Poradnik do gry Starbound zawiera w sobie wszystkie istotne wiadomości związane z grą, wliczając w to podstawowe informacje o rozgrywce, opis przetrwania pierwszych kilku dni oraz obszerną bazę danych poświęconą takim zagadnieniom jak system tworzenia przedmiotów, rodzaje odwiedzanych planet czy dostępne w grze uzbrojenie. Całość została podzielona na pięć oddzielnych części poświęconych konkretnej tematyce. Pierwsza część poradnika, zawiera wszystkie podstawowe wiadomości dla nowych graczy. W rozdziale tym, znajduje się m.in. opis interfejsu gracza, informacje o dostępnych rasach czy mechaniki walki oraz sterowania postacią. Część druga to pewnego rodzaju opis przejścia pierwszych 5 dni. Skupia on w sobie wszystkie elementarne mechaniki gry i prezentuje w miarę optymalny sposób na zapoznanie się z zasadami rozgrywki, jak również przygotowuje gracza do opuszczenia startowej planety. Trzeci rozdział skupia się na systemie rzemiosła i rodzajach występujących w grze przedmiotów oraz materiałów. Rozdział czwarty dotyczy zagadnień związanych z eksploracją planet. Można w nim znaleźć m.in. informacje o biomach, rodzajach przeciwników i NPC'ów oraz opis starć z bossami. Ostatni rozdział dotyczy podróży międzyplanetarnych, zasad działania statków kosmicznych oraz specjalnych zdolności zwanych Techs.

Poradnik do Starbound zawiera:

  • Szczegółowe kompendium wiedzy na temat mechanik i świata gry.
  • Opis przejścia pierwszych kilku dni.
  • Wyjaśnienie wszystkich aspektów gry: eksploracji, systemu rzemiosła, podróżowania statkiem kosmicznym oraz walki.
  • Dokładny opis walk z poszczególnymi bossami.
  • Informacje o blokach, surowcach i przedmiotach występujących w grze.

Niniejszy poradnik został przygotowany na podstawie pierwszej fazy beta gry. Poradnik będzie systematycznie uzupełniani wraz z nowymi aktualizacjami.

Patryk "Irtan" Grochala (www.gry-online.pl)

Informacje o Starbound - poradnik do gry

Autor : Patryk Irtan Grochala

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 44, ilustracje: 109 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Starbound - poradnik do gry