Dailymotion
Tvgry na Youtube

Assassin's Creed: Brotherhood Exoctic - wersja PL

7 809 wyświetleń

(5:07)

1 października 2010

Wideo z Assassin's Creed: Brotherhood od Ubisoft | Opublikowano 2010-10-01 13:21 w kategorii Pozostałe | Czas trwania 5:7.

Assassin's Creed: Brotherhood

Assassin's Creed: Brotherhood

PC PlayStation Xbox
Data wydania: 16 listopada 2010
Assassin's Creed: Brotherhood - Encyklopedia Gier
8.5

GRYOnline

8.6

Gracze

8.8

Steam

Oceń Grę
The Red Lantern zwiastun z datą premiery

The Red Lantern zwiastun z datą premiery

trailer

13 października 2020

The Red Lantern zwiastun z datą premiery
Star Fox - omówienie gry

Star Fox - omówienie gry

trailer

19 czerwca 2026

Star Fox - omówienie gry
Citizen Sleeper zwiastun premierowy

Citizen Sleeper zwiastun premierowy

trailer

6 maja 2022

Citizen Sleeper zwiastun premierowy
Robobeat - zwiastun premierowy

Robobeat - zwiastun premierowy

trailer

15 maja 2024

Robobeat - zwiastun premierowy
Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch

trailer

2 czerwca 2026

Nowy rywal Forzy Horizon wyszedł z cienia. Sąsiedzi studia Playground Games spróbują mu dopiec z grą Clutch
Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia

trailer

17 czerwca 2026

Forza Horizon 6 poprowadzi nas przez „dekady” w Serii 2. Oto nowe samochody do zdobycia
Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt

Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt

trailer

17 czerwca 2026

Organizacja widowiska sportowego od kulis zamiast biegania po boisku. Strategiczne Copa City rzuca nam sportowe wyzwanie menedżerskie, choć techniczne potknięcia psują ostateczny efekt
Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu
1

Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu

trailer

23 czerwca 2026

Wodzisław Śląski niczym Silent Hill. The Repeating Knot to polski survival horror w starym stylu
Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym

Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym

trailer

12 czerwca 2026

Śliczna grafika HD-2D tym razem bez ślamazarnych tur. RPG akcji The Adventures of Elliot: The Millennium Tales idzie pod prąd i stawia na walkę w czasie rzeczywistym
Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy

Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy

trailer

9 grudnia 2021

Happy's Humble Burger Farm zwiastun premierowy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz...

Najnowsze Najstarsze Popularne

F
ZeitgeistPolska
62
2010-10-08 15:36

anymous tak jak wyżej, asasyni brali udział również w otwartych bitwach, niekiedy też przyłączając się do swoich wrogów, owszem zabijali czasami swoje cele "cichaczem", ale rzadko.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
A
Generał
68
2010-10-06 14:01

3;07 Pochodnia blisko planów hmmmmm - przecież to idiotyczne jedna iskra i..........
4:07 asasyni to byli skrytobójcy a nie wyżynali cały garnizon.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
F
ZeitgeistPolska
62
2010-10-04 14:29

mikel21
"...przeciez wkoncu to caly asasyn dziala po cichu i dyskretnie"

Nie wiem skąd bierze się takie myślenie o asasynach, ale jest ono błędne.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Mr. Noob
Konsul
21
2010-10-03 11:38

single wyglada na cud miod multi pewnie tez taki bedzie i jescze jedno
nowy wyglad ezio jest calkiem spoko ale ten nowy leonardo no niezbyt to wyglada

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
4
2010-10-03 10:24

Multiplayer do mistrzowskich nie należy ale kampania to będzie cud miód i orzeszki ;)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
👍
Pretorianin
28
2010-10-03 01:47

Fajna prezentacja misja też niczego sobie. Zapowiada się ogromny pozytyw a kolejne materiały ukazujące grę zdają się to tylko potwierdzać. Może multik jakąś specjalną rewelacją nie jest ale kampania będzie rewelacyjna.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
V
Centurion
10
2010-10-02 17:31

gierka fajna

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-10-02 10:07

tak jak powiedzial BloodPrince - ,,nareszcie misje skradankowe''. przeciez wkoncu to caly asasyn dziala po cichu i dyskretnie :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Zingus123
Antyterrorysta
24
2010-10-02 10:02

wygląda niesamowicie, ciekawe czy przebije AC 2 ?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
BloodPrince
Senator
192
2010-10-02 09:42

Super nareszcie misje skradankowe :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
Legionista
9
2010-10-01 21:48

dlaczego dlaczego dlaczego.... muszę czekać do gwiazdki ;( ;( ;( nie wytrzymam <szaleństwo w oczach> ~szalona fanka :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Harry M
Master czaszka
207
2010-10-01 20:42

ŁAŁ Czołg.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
D
Legionista
4
2010-10-01 20:19

Bendzie Boska Gra jestem Fanka :D

ale jak ktos nie ma konta a chce w HD to polecam :D

http://trol649.u.re.pl/tablica/czytaj/3086.html

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
😃
Chorąży
11
2010-10-01 19:16

Fajna prezentacja. 10/10.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
X
Chorąży
49
2010-10-01 19:01

Póki co na filmiku trochę słabej jakości tekstury są w porównaniu z AC2, jak się przyjrzałem, ale w sumie to nie jest najważniejsze i może jeszcze to poprawią ;) również czekam z niecierpliwością ^^

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
maslice
👍
Shepard
37
2010-10-01 18:59

SUPER.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
😈
Konsul
20
2010-10-01 18:18

ZA*****TA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MUSZE JĄ MIEĆ MUSZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
X
Konsul
27
2010-10-01 17:57

mam obawy co do singla..deweloper powiedział że w kolejnych misjach będziemy używać maszy leonarda a póżnej je niszczyć...czy tak będzie wyglądać cała gra??? Ale na pewno kupię :)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Mepha
Mhroczny Pogromca
72
2010-10-01 17:55

Podoba mi się to ;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
N
👍
Pretorianin
49
2010-10-01 16:59

Jak dobrze, że we wtorek kupiłem PS 3! Giera będzie wymiatać. Multi też będzie niezłe, ale single to jest to co najbardziej interesuje każdego fana.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
M
Pretorianin
76
2010-10-01 16:38

Łaaaaał. Tylko tyle mam do powiedzenia.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
R
Senator
65
2010-10-01 16:35

kupuję na bank! listopad należy do asssina( i do black opsa)

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
B
Pretorianin
27
2010-10-01 16:18

Podoba mi się ta zagwozdka fabularna: na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że rakietowa łódka i czołg to wierutna bzdura, która nie mogła się pojawić w tamtych czasach, ale z drugiej strony sam Leonardo każe nam te technologie zniszczyć, żeby nie wpadły w niepowołane ręce i to z tego względu my - współcześnie żyjący - nigdy się o nich nie dowiedzieliśmy ani nie dowiemy. Bardzo sprytny zabieg ze strony scenarzystów ;) Dan Brown może im lizać stopy :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Matekso
Generał
96
2010-10-01 16:17

Dziękuje za to video gry i podglądu misji w AC B. To będzie szaleństwo mówię o kampani bo multi mnie odpycha zwłaszcza po montażu Krzyśka gdzie polaczki grali, wstyd mowa plemienna gorzej niż u czarno- skórych.

Postęp i różnice od AC1 kolosalne, i dokładnie trafili z czasem misji mało tak dobrych gier no może obok God of war gdzie pokazana jest Mitologia w sposób realistyczny i faktyczny, może pochwalić się grywalnością.

Kupię to na pewno ale tylko dla trybu single będę wierny 1 i 2 gdzie multi było nie potrzebne.

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
H
😃
Generał
35
2010-10-01 15:52

Zapowiada sie ciekawie :]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-10-01 15:39

ta gra to bedzie najlepsza odslona w calej serii, tylko dlaczego AC:B wychodzi na PC dopiero w przyszlym roku :/

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
Z
2010-10-01 14:11

tak. tak. tak! najlepsza gra jaka moze byc! ;] podoba mi sie i nie moge sie doczekac!!! :D

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
P
Chorąży
12
2010-10-01 14:00

Zajebiaszczo znowu urozmaicenie misji, nowe wynalazki i bronie, i bardzo podoba mi się ten nowy system walki w końcu to my atakujemy a nie czekamy na atak, nie moge się doczekać kiedy osobiście będę mógł w to zagrać;]

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum
K
Legend
82
2010-10-01 13:26

Nie chcę się czepiać (kogo ja oszukuję), ale od kiedy "engineer" to po polsku "mistrz"?

Pokaż całą wiadomość
Odpowiedz
Forum

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl