Download - Darmowe pobieranie plików

Darmowe pobieranie gier, modów, patchy, tapet i innych plików do gier

Na tej stronie możesz pobierać za darmo i legalnie pliki na swój komputer PC lub laptop. Dział download zawiera obecnie 29021 plików do pobrania. Znajdziesz tu pliki do gier takie jak pełne wersje gier, darmowe wersje demonstracyjne gier, mody - modyfikacje do gier tworzone przez fanów, dodatki i oficjalne patche do gier. Udostępniamy też za darmo różnorodne programy użytkowe przydatne dla graczy komputerowych. Dodatkowo możesz wybrać dla siebie darmowš tapetę z gry na pulpit swojego komputera z dużej kolekcji tapet na pulpit.

W tym tygodniu polecamy następujšce pliki do pobrania: Grand Theft Auto IV - v.1.0.8.0, Farming Simulator 17 - v.1.3.1, Grand Theft Auto V - GTA V Redux v.1.0, The Witcher 3: Wild Hunt - v.1.24 - 1.30, O&O ShutUp10 1.4.1386.1, The Elder Scrolls V: Skyrim - Enderal: The Shards of Order v.1.0 (ENG), Fallout 2 - Fallout 1.5: Ressurection v.1.5, System Shock, The Witcher 3: Wild Hunt - v.1.10 - 1.22. Życzymy szybkiego downloadu.

Popularne pliki do pobrania

Gry z najciekawszymi plikami

WiedŸmin 3: Dziki Gon

Grand Theft Auto V

The Elder Scrolls V: Skyrim

Euro Truck Simulator 2

Fallout 4

WiedŸmin 2: Zabójcy Królów

Dragon Age: Inkwizycja

Farming Simulator 17

Mass Effect 2

Need for Speed: Most Wanted (2005)

Grand Theft Auto IV

Grand Theft Auto: San Andreas

Dying Light

Assassin's Creed III

Darkest Dungeon

Far Cry 4

Mount & Blade: Warband

Hearts of Iron IV

W dziale Download znajdziesz rozmaite treœci do pobrania, które powinny zainteresować każdego gracza – wszystkie dostępne za darmo.

Dział ten został podzielony na pięć kategorii:

Pierwsza z nich, Gry i Dema, oferuje gry wideo w grywalnej postaci – zarówno kompletne pełne wersje (oczywiœcie legalne), jak i wersje demonstracyjne.

Druga kategoria, Mody i Dodatki, zawiera fanowskie (i nie tylko) modyfikacje, dzięki którym wzbogacisz zawartoœć lub zmienisz różne aspekty rozgrywki posiadanych gier.

Trzecia, Aktualizacje, to zbiór oficjalnych łatek (patchów), które poprawiajš działanie gier, zazwyczaj poprzez naprawianie mniej lub bardziej dokuczliwych błędów.

Czwarta kategoria, Tapety na Pulpit, pozwoli Ci ozdobić swoje œrodowisko pracy na komputerze osobistym grafikami z popularnych tytułów.

Natomiast pišta kategoria, Programy, oferuje oprogramowanie użytkowe, które usprawnia działanie peceta na wielu płaszczyznach (sš to m.in. sterowniki, kodeki, komunikatory, przeglšdarki internetowe, emulatory czy odtwarzacze audio i wideo).

Do otwierania i/lub rozpakowywania archiwów .zip, w których znajdujš się wszystkie te pliki do pobrania, potrzebna jest odpowiednia aplikacja, taka jak WinRAR, 7-Zip czy WinZip – pobierzesz je tutaj.