Download - Darmowe pobieranie plików

Darmowe pobieranie gier, modów, patchy, tapet i innych plików do gier

Na tej stronie możesz pobierać za darmo i legalnie pliki na swój komputer PC lub laptop. Dział download zawiera obecnie 29187 plików do pobrania. Znajdziesz tu pliki do gier takie jak pełne wersje gier, darmowe wersje demonstracyjne gier, mody - modyfikacje do gier tworzone przez fanów, dodatki i oficjalne patche do gier. Udostępniamy też za darmo różnorodne programy użytkowe przydatne dla graczy komputerowych. Dodatkowo możesz wybrać dla siebie darmową tapetę z gry na pulpit swojego komputera z dużej kolekcji tapet na pulpit.

W tym tygodniu polecamy następujące pliki do pobrania: Grand Theft Auto IV - v.1.0.8.0, Farming Simulator 17 - v.1.3.1, Grand Theft Auto V - GTA V Redux v.1.0, The Witcher 3: Wild Hunt - v.1.24 - 1.30, O&O ShutUp10 1.4.1386.1, The Elder Scrolls V: Skyrim - Enderal: The Shards of Order v.1.0 (ENG), Fallout 2 - Fallout 1.5: Ressurection v.1.5, System Shock, The Witcher 3: Wild Hunt - v.1.10 - 1.22. Życzymy szybkiego downloadu.

Popularne pliki do pobrania

Gry z najciekawszymi plikami

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Grand Theft Auto V

Counter-Strike: Global Offensive

The Elder Scrolls V: Skyrim

Euro Truck Simulator 2

Battlefield 1

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Dragon Age: Inkwizycja

Fallout 4

Need for Speed: Most Wanted (2005)

Grand Theft Auto IV

Farming Simulator 17

Mount & Blade: Warband

Watch Dogs

Darkest Dungeon

Dying Light

Grand Theft Auto: San Andreas

Far Cry 4

W dziale Download znajdziesz rozmaite treści do pobrania, które powinny zainteresować każdego gracza – wszystkie dostępne za darmo.

Dział ten został podzielony na pięć kategorii:

Pierwsza z nich, Gry i Dema, oferuje gry wideo w grywalnej postaci – zarówno kompletne pełne wersje (oczywiście legalne), jak i wersje demonstracyjne.

Druga kategoria, Mody i Dodatki, zawiera fanowskie (i nie tylko) modyfikacje, dzięki którym wzbogacisz zawartość lub zmienisz różne aspekty rozgrywki posiadanych gier.

Trzecia, Aktualizacje, to zbiór oficjalnych łatek (patchów), które poprawiają działanie gier, zazwyczaj poprzez naprawianie mniej lub bardziej dokuczliwych błędów.

Czwarta kategoria, Tapety na Pulpit, pozwoli Ci ozdobić swoje środowisko pracy na komputerze osobistym grafikami z popularnych tytułów.

Natomiast piąta kategoria, Programy, oferuje oprogramowanie użytkowe, które usprawnia działanie peceta na wielu płaszczyznach (są to m.in. sterowniki, kodeki, komunikatory, przeglądarki internetowe, emulatory czy odtwarzacze audio i wideo).

Do otwierania i/lub rozpakowywania archiwów .zip, w których znajdują się wszystkie te pliki do pobrania, potrzebna jest odpowiednia aplikacja, taka jak WinRAR, 7-Zip czy WinZip – pobierzesz je tutaj.