Download

Darmowe pobieranie plików.

Polecamy

Dema i Gry Dema i gry. Darmowe wersje demonstracyjne gier. Pełne wersje gier do pobrania. Zagraj za darmo w najlepsze gry.

Mody i Dodatki Modyfikacje i dodatki do gier tworzone przez graczy. Darmowe oficjalne dodatki do gier.

Patche Patche i łatki do gier, oficjalnie publikowane przez producentów gier. Poprawiają błędy i wprowadzają usprawnienia.

Tapety Darmowe tapety, grafiki do umieszczenia na pulpicie. W różnych rozdzielczościach, wybierz to co lubisz.

abc...

demo

Pobierz demo prototypu Ronina, nowej polskiej turowej platformówki 2D

Wersja demonstracyjna prototypu gry Ronin, polskiej turowej platformówki 2D, tworzonej przez Tomasza Wacławka we współpracy z firmą Devolver Digital, mającą w swoim katalogu m.in. serię Serious Sam, Hotline Miami.

więcej

mod

Mod Breaking Point do gry Arma III

Projekt przeobraża grę w survivalowy sandbox osadzony w świecie po wybuchu epidemii zombie. Autorzy przygotowali spory zestaw map, przedmiotów i nowych typów uzbrojenia oraz umożliwili wspólną zabawę ponad 100 graczom na jednym serwerze.

więcej

demo

Pobierz demo zabawnej przygodówki Randal's Monday

Wersja demonstracyjna gry przygodowej Randal’s Monday od hiszpańskiego studia Nexus Game Studios i firmy niemieckiej firmy Daedalic Entertainment. Tytuł ten wykorzystuje atrakcyjną dwuwymiarową oprawę graficzną oraz klasyczny interfejs point-n-click.

więcej

demo

rFactor 2 - demo v.1.906

Wersja demonstracyjna gry rFactor 2, kontynuacji symulacji wyścigów samochodowych autorstwa amerykańskiego studia Image Space Incorporated.

więcej

POLECAMYPOPULARNENAJNOWSZEGRYDEMA

mod

Amnesia: Mroczny Obłęd - mod Through the Portal v.2.1

Through the Portal to modyfikacja do gry Amnesia: The Dark Descent, opracowana przez DamnNoHtml. To nieoficjalna kontynuacja kampanii z podstawowej wersji, a konkretnie zakończenia z portalem do innego rzeczywistości. Przygoda zajmuje kilka godzin i w

więcej

POLECAMYPOPULARNENAJNOWSZE

patch

Farming Simulator 15 - patch v.1.2 PL

Patch o numerze 1.2 do gry Farming Simulator 15.

więcej

POLECAMYPOPULARNENAJNOWSZE

tapeta

Portal 2 - tapeta #53

Tapeta z gry Portal 2.

więcej

POLECAMYPOPULARNENAJNOWSZE