Bolek i Lolek na tropie zaginionej księgi ortografii [PC]

Bennie & Lenny: The Quest of the lost Book of Spelling. Na tropie zaginionej księgi ortografii to kolejna gra edukacyjna z Bolkiem i Lolkiem w rolach głównych. Opisywany tytuł stanowi zbiór czternastu ciekawych zabaw z ortografią, przeznaczonych dla użytkowników od siódmego roku życia.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Bolek i Lolek na tropie zaginionej księgi ortografii data premiery gry na PC:

10 października 2001 ( światowa data premiery )

10 października 2001 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Bennie & Lenny: The Quest of the lost Book of Spelling:

Reksio i Czarodzieje
Szkoła Koziołka Matołka
Reksio i ortografia

Logiczne, seriale animowane, edukacyjne, dla dzieci, polskie

Na tropie zaginionej księgi ortografii to kolejna gra edukacyjna z Bolkiem i Lolkiem w rolach głównych. Opisywany tytuł stanowi zbiór czternastu ciekawych zabaw z ortografią, przeznaczonych dla użytkowników od siódmego roku życia.

Całość zawiera ponad 3,500 słów do przećwiczenia, które generalnie zostały podzielone na dziewięć głównych zagadnień. Zadaniem każdej z dostępnych tutaj gierek jest trening poprawnej pisowni. Poszczególne zabawy wybiera się z głównego menu programu. Na środku ekranu znajduje się pomnik Mistrza ortografii, skąd skradziono historyczną księgę. Klikając myszką na pomnik, gracze rozpoczynają jej poszukiwania. Do wyboru są dwie opcje: trening lub pościg. W pościgu osoby siedzące przed komputerami podążają śladami bandyty, aż do miejsca gdzie ukrył księgę (dziewięć mini-gier: kry lodowe, przygoda w puszczy, podwodna przygoda, rejs po Nilu, podróż koleją przez prerię, lot balonem, latający dywan, ortograficzna krzyżówka i szyfr w jaskini). Z kolei trening pozwala na przećwiczenie każdej z zabaw osobno, bez żadnych ograniczeń czasowych.

Twórcy Bolek i Lolek na tropie zaginionej księgi ortografii przygotowali również kilka gier, w których może wziąć udział od dwóch do czterech graczy (przeciąganie liny, zdobywanie zamków i uwalnianie duchów, turniej ortograficzny oraz tzw. ortograficzny młyn, gdzie należy poprawiać błędnie napisane wyrazy). Program posiada ładną, kolorową grafikę i przyjemną dla ucha muzykę - oprawa z pewnością powinna przypaść do gustu wszystkim sympatycznym beniaminkom.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4   Nośnik: 1 DVD   Cena gry w dniu premiery: 19,99 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 100 Mhz, 16MB RAM, Windows 95/98

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

The Mighty Quest for Epic Loot

The Mighty Quest for Epic Loot

Zagraj za Darmo!

Angry Birds Classic - PC - 24,90 zł

kup w sklepie

PC 24,90 zł

Quell Memento PL - PC - 14,90 zł

kup w sklepie

PC 14,90 zł

3SwitcheD - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
14.10.2007 13:10
Galaretka_agrestowa
6
Junior

Super gra!!! Naprawdę polecam

30.09.2008 17:57
odpowiedz
pz220
0
Pretorianin

Hahahahaha!Bennie i Lenny? Super gra? Kto gra w takie g*****? Oto pytania bez odpowiedzi.