Kopciuszek [PC]

Cinderella. Gra familijno-przygodowa, która powstała głównie z myślą o najmłodszych użytkowniczkach komputerów PC. Jak wskazuje tytuł opisywanego programu, na osoby zasiadające przed monitorami czeka tutaj śliczna opowieść o jednej z ulubionych dziecięcych bohaterek - Kopciuszku.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Kopciuszek data premiery gry na PC:

30 maja 2005 ( światowa data premiery )

30 maja 2005 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Cinderella:

Barbie as The Princess and the Pauper
Barbie Przygody Syrenki
Disney's Cinderella Dollhouse 2

Logiczne, dla dzieci, polskie, baśń

Gra familijno-przygodowa, która powstała głównie z myślą o najmłodszych użytkowniczkach komputerów PC. Jak wskazuje tytuł opisywanego programu, na osoby zasiadające przed monitorami czeka tutaj śliczna opowieść o jednej z ulubionych dziecięcych bohaterek - Kopciuszku.

Całość składa się z szeregu mini-gier, w których kolejno biorą udział najmłodsi. Twórcy udostępnili m.in. tęczową kolorowankę (malowanka z wesołą muzyką w tle), czarowanie w magicznym ogrodzie wróżki, prześmieszną naukę tańca (dziesiątki ruchów rąk, głowy, ciała podskoki, wygibasy i rozmaite przytupasy), szycie sukni balowej dla Kopciuszka (należy dobrać krój, fason, materiały, kolory, etc.), wyprawę w poszukiwaniu właścicielki srebrnego pantofelka, a także balowanie na zamku królewskim (rywalizujemy z innymi parami tancerzy).

Rozgrywka wymaga od naszych milusińskich wykazywania się kreatywnością, fantazją, zręcznością, a także wiedzą na temat literek, cyferek, kolorów i rodzajów przedmiotów. Co ciekawe, w Kopciuszku gracze mogą również obejrzeć swoją własną wersję tej dobrze znanej bajki. Wszystko zostało okraszone ładną, bajecznie kolorową grafiką, która powinna przypaść do gustu adresatom opisywanego tytułu - dzieciom w wieku od czterech do ośmiu lat.

Nośnik: 1 CD   Cena gry w dniu premiery: 39,99 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 300 Mhz, 64MB RAM, Windows 95/98/Me/2000/XP

The Mighty Quest for Epic Loot

The Mighty Quest for Epic Loot

Zagraj za Darmo!

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

Quell Memento PL - PC - 14,90 zł

kup w sklepie

PC 14,90 zł

Transcripted - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

3SwitcheD - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
01.08.2005 17:20
VaT
3
Junior

gra jest po prostu zaj*****a! wciąga na długie godziny. Zróżnicowane levele, wielkie ilości broni, po prostu brak słów. To będzie hit!!!!

01.08.2005 17:39
odpowiedz
karpiu_87
64
Brothers in Arms

Ile ty masz lat że grasz w coś takiego<LOL>