Symulator służb ratunkowych 2012 [PC]

THW Simulator 2012. Symulator służb ratunkowych 2012 to gra symulacyjna wyprodukowana przez studio deweloperskie Crenetic. Gracz ma okazję zarządzać zespołem jednostki ratowniczej oraz wykorzystywanymi przez nią specjalistycznymi pojazdami (m.in. dźwigiem, buldożerem i łodzią motorową). Produkcja wzbogacona została o elementy edukacyjne w postaci materiałów poświęconych historii i wyposażenia służb ratowniczych THW (Technisches Hilfswerk).

wersja językowa:
z polskimi napisami

Symulator służb ratunkowych 2012 data premiery gry na PC:

24 kwietnia 2012 ( światowa data premiery )

19 października 2012 ( data wydania w Polsce )

Symulacje, pojazdy ratunkowe, ratownictwo

Symulator służb ratunkowych 2012 to produkcja studia deweloperskiego Crenetic, skierowana do osób zainteresowanych tematyką ratownictwa cywilnego i usuwania skutków katastrof. Tytuł wyprodukowany został przy współpracy z niemieckimi służbami ratowniczymi THW (Technisches Hilfswerk).

Gracz kieruje poczynaniami jednostki ratowniczej wzywanej do sytuacji kryzysowych. Do jego obowiązków należy m.in. usuwanie skutków różnego rodzaju wypadków i katastrof, mogących stanowić zagrożenie dla ludności, a także udział w akcjach ratunkowych.

Rozgrywka łączy elementy symulacji i strategii, pozwalając zarówno na dowodzenie zespołem ratowników jak i bezpośrednie sterowanie maszynami. Twórcy zadbali o wierne odwzorowanie rozmaitych urządzeń oraz pojazdów na wyposażeniu THW. W trakcie wykonywania misji gracz może m.in. posłużyć się piłą łańcuchową do betonu, rozstawić ścianę przeciwpowodziową, zasiąść w kabinie dźwigu, prowadzić buldożer oraz sterować łodzią motorową.

Dostępne scenariusze obejmują najczęstsze zdarzenia, z jakimi mają do czynienia jednostki THW. Począwszy od usuwania drzew powalonych przez wiatr, poprzez zabezpieczanie niestabilnych budynków, aż po ewakuację ludności z terenów objętych powodzią.

Symulator służb ratunkowych 2012 wyróżnia się atrakcyjną, jak na tego rodzaju produkcję, oprawą wizualną. Modele pojazdów przygotowano z dużą starannością o zgodność z detalami nadwozi autentycznych odpowiedników. Zastosowany system fizyki jazdy jest jednak mocno uproszczony, dzięki czemu nawet mniej wprawni gracze poradzą sobie z kierowaniem pojazdami.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 CD   Cena gry w dniu premiery: 39,99 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM (2,5 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 GT lub lepsza), Windows XP/Vista/7

Dark Orbit

Dark Orbit

Zagraj za Darmo!

Farmerama

Farmerama

Zagraj za Darmo!

Euro Truck Simulator 2 - PC - 47,90 zł

kup w sklepie

PC 47,90 zł

Train Simulator 2017 - Symulator Pociągu 2017 PL - PC - 58,90 zł

kup w sklepie

PC 58,90 zł

Cities: Skylines Deluxe Edition - PC - 114,90 zł

kup w sklepie

PC 114,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
02.06.2013 09:37
bogi1
110
The Best in the World

Ale to wygląda. Te wszystkie pojazdy ratunkowe są zbyt niebieskie i wyglądają jak z plastiku ;)