Wiadomość gry na świecie 18 listopada 2014, 14:49

autor: Góral

LoL - nowy Summoner's Rift dostępny w meczach nierankingowych

Studio Riot Games po kilku miesiącach testowania zaktualizowanego Pola Sprawiedliwości Summoner’s Rift udostępniło je w meczach nierankingowch. Z tej okazji przez kilka najbliższych tygodni można zdobyć dwie ekskluzywne ikony.

League of Legends – można już walczyć w nierankingowych meczach na nowej wersji Summoner’s Rift. - League of Legends - nowy Summoner's Rift dostępny w meczach nierankingowych - wiadomość - 2014-11-18
League of Legends – można już walczyć w nierankingowych meczach na nowej wersji Summoner’s Rift.
League of Legends w skrócie:
  • Gatunek: MOBA
  • Deweloper: Riot Games
  • Platformy sprzętowe: komputery PC
  • Data premiery: 27 października 2009 roku

Kilka miesięcy temu studio Riot Games, twórcy słynnej gry MOBA League of Legends, zapowiedziało dużą aktualizację Pola Sprawiedliwości Summoner’s Rift. Słowa dotrzymano i nowa wersja mapy weszła w fazę otwartych beta testów w nierankingowych meczach (normalnych, niestandardowych, Kreatorze drużyn i w trybach z botami), a wkrótce trafi także do rankingowych spotkań. Przy okazji dostępne są także dwie ekskluzywne ikony widoczne poniżej. By je otrzymać, należy wygrać po obu stronach barykady (niebieska ikona za wygraną w niebieskiej drużynie, a czerwona za zwycięstwo w czerwonych barwach) w Kreatorze drużyn lub w normalnym meczu. Nagrody mogą pojawić się na koncie z kilkudniowym opóźnieniem.

Jak informowaliśmy wcześniej, nowa wersja Summoner’s Rift to przede wszystkim usprawnienia graficzne, skupiające się na przejrzystości i czytelności, by wszystkie najważniejsze informacje były od razu widoczne. Oprócz tego wprowadzono niewielkie zmiany w ustawieniu kamery, poprawiono modele potworów, ale mimo wszystko zachowano starą atmosferę. Dodatkowo w samej rozgrywce również zaszły zmiany – zmodyfikowane zostały ataki Barona Nashora oraz smoka.

League of Legends - nowy Summoner's Rift dostępny w meczach nierankingowych - ilustracja #2

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
18.11.2014 19:28
Felix - The One
50
Pretorianin

Warto również dodać, że wprowadzono nowe itemy oraz kompletny rework dżungli ;)

18.11.2014 20:02
odpowiedz
BOLOYOO
74
Generał

Rzadko chodzę dżunglę, ale wydaje mi się, że zmienili ją bardziej pod ganki. Z samych mobów na dżungli raczej się nie wyżyje. Możliwe, że po prostu ja jestem słabym dżunglerem :)

Ogólnie bardzo podoba mi się nowy wygląd i nie mam mu nic do zarzucenia. Jest ok.

18.11.2014 20:16
odpowiedz
UbaBuba
66
Generał

Ojej odswiezyli jedyna mape w grze po tylu latach. Lol jeszcze troche i nie utrzyma sie na rynku, bo nie oferuje nic nowego na przestrzeni ostatnich lat! Bohaterowie to malo.

Wyjdzie moba od Blizzarda to LoL moze miec slabo. Juz Dota2 jest ciekawsza pod tym wzgledem, bo mimo ze wyszla pozniej, ma nie duzo mniejsze grono fanow, z racji ciaglych nowosci i eksperymentowania z nowymi trybami gry.

19.11.2014 11:46
odpowiedz
OlazRed
19
GRY-Online.pl

@Felix - The One:
Owszem, ale póki co nie są dostępne na live serwerach, stąd brak tego w newsie (:

19.11.2014 18:22
odpowiedz
HoTyrionDor
15
Centurion

@UbaBuba - Dobrze mówi! Polać mu!

19.11.2014 20:24
odpowiedz
Bart2233
128
Peaceblaster

Tak, polać mu bo prawi rychły koniec najpopularniejszej gry komputerowej na świecie ;)

19.11.2014 20:35
odpowiedz
BliBs_Pl
61
Weltschmerz

dota leprza

19.11.2014 21:30
odpowiedz
ProTyp
85
work work

[3]
Nie utrzyma się na rynku. Jasne.
[5]
Szkoda że nie "wygrałeś internety".

btw. mapa już dostępna na rankedach :).

24.11.2014 21:53
odpowiedz
DirtyPou
1
Junior

[3] Tak, w LoL'u masz 4 mapy, oraz raz na jakieś 2 miechy wychodzi nowy tryb gry, który trwa jakieś dwa tygodnie. Aktualny patch całkowicie zmienił jungle, która niezmiernie wpływa na przebieg gry, sprawili, że gra nie dąży tylko do pushu, że cele stały się ważniejsze. Nie wydaje mi się, żeby te 27 milionów ludzi, tak po prostu sobie odeszło od gry, bo nic nie urozmaicają w GRZE MOBA. Poza tym, piszesz jakbyś nigdy w LoL'a nie grał Dziękuje, dobranoc.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze