Wiadomość gry na świecie 18 listopada 2014, 09:25

autor: luckie

Dragon Age: Inkwizycja debiutuje w Ameryce – zobacz nowy trailer

Od dziś gra Dragon Age: Inkwizycja jest dostępna w Ameryce Północnej na PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360. Z tej okazji firma Electronic Arts opublikowała zwiastun premierowy produkcji.

Inkwizycja ruszyła na podbój amerykańskiego rynku - Dragon Age: Inkwizycja debiutuje w Ameryce – zobacz zwiastun premierowy - wiadomość - 2014-11-18
Inkwizycja ruszyła na podbój amerykańskiego rynku

Nasi zachodni koledzy mogą już ruszać po przygodę w trzeciej odsłonie znanego cyklu RPG od studia BioWare. Dragon Age: Inkwizycja debiutuje dzisiaj w krajach Ameryki Północnej na następujących platformach sprzętowych: PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360. Do Polski gra trafi we czwartek 20 listopada, co oznacza, że wciąż możemy ją kupić w pre-orderze, zapewniając sobie bonusową zawartość DLC (zestaw broni Płomień Inkwizycji) – najlepsze oferty polskich sklepów zebraliśmy dla Was w ramce obok. Zgodnie z „odwieczną” tradycją, firma Electronic Arts wypuściła zwiastun towarzyszący premierze Dragon Age: Inkwizycja, mający poruszyć serca graczy i zachęcić ich do sięgnięcia po portfele. Czy „cudowny świat” trzeciego Dragon Age’a faktycznie będzie potrafił wciągnąć nas na długie godziny?

Dragon Age: Inkwizycja - zwiastun na premierę (PL)

Dragon Age: Inkwizycja - zwiastun na premierę (PL) [2:16]

Zwiastun na premierę gry RPG Dragon Age: Inkwizycja.

Trzeba przyznać, że jeszcze na etapie produkcji BioWare sporo naobiecywało fanom, jeśli chodzi o bogactwo świata, wpływu gracza na losy kontynentu Thedas czy wciągającej historii. Czy Kanadyjczykom udało się wywiązać z tych zobowiązań? Wygląda na to, że tak. Pierwsze opinie zachodnich mediów są bardzo pochlebne, o czym zresztą pisaliśmy w tym newsie. Dragon Age: Inkwizycja przypadł do gustu również nam – recenzent gry-online.pl wystawił grze wysoką notę 9,5/10, chwaląc ją m.in. za urozmaicony, duży świat, ciekawy scenariusz i cieszącą oko grafikę.

Przypominamy, że twórcy przygotowali dla fanów aplikację Dragon Age Keep, gdzie zarówno weterani serii, jak i nowi gracze, mogą stworzyć własny „zapis stanu gry”, który wpłynie na początkowy kształt fantastycznego świata. Dzięki temu rozwiązaniu da się m.in. dokonać ważnych wyborów z „jedynki” i „dwójki”, co z braku możliwości importu save’a, jest jedyną opcją dla osób, które chcą przenieść swoje dotychczasowe postępy. Dragon Age Keep da się pobrać za darmo za pośrednictwem platformy Origin.

  1. Recenzja gry Dragon Age: Inkwizycja - najlepsze RPG od czasu Skyrima
  2. Dragon Age: Inkwizycja – kompendium wiedzy
  3. Kto jest kim w Dragon Age - rasy i państwa
  4. Oficjalna strona gry Dragon Age: Inkwizycja

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
18.11.2014 10:17
mir3llo
4
Junior

Wygląda mega klimatycznie !

18.11.2014 12:57
odpowiedz
Matekso
94
Generał

Ta gra ma wszystko, przepiękny zwiastun z mnóstwem wodotrysków, lokacji, tekstur, modeli,detali, szczegółów, czarów, smoków, akcji, walki, postaci, pogody, zwierząt, mieczy,zbroi, oblężeń, krwi, potworów,bestii, zamków, lochów, roślin, drzew, pór roku, itd...(...) no normalnie miodzio -nie pójdzie mi moi kompie!!!!bo to twór nie na konsole jest.

18.11.2014 12:59
odpowiedz
koobun
34
wieszak

Tyle rzeczowników, a sensu zero.

18.11.2014 13:06
odpowiedz
misteriolalista
21
Generał

Zwiastun boski :)

18.11.2014 15:51
odpowiedz
dj_sasek
72
Freelancer

Zwiastun zaiste chwalebny.

18.11.2014 19:47
odpowiedz
JaspeR90k
52
ONE MAN ARMY

Zwiastun to absolutne mistrzostwo, zresztą jak sam gra.

19.11.2014 11:03
odpowiedz
Xsaroth
32
Chorąży

Mam nadzieję, że DA jest porównywalny do skyrima? W sensie taki otwarty świat, mnóstwo możliwości itd? Bo DA2 zapamiętałem jako tako liniową z ograniczoną przestrzenią.

20.11.2014 00:55
odpowiedz
misteriolalista
21
Generał

DA 2 to nie gra :)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze