Resident Evil: Revelations 2 zostanie podzielone na epizody; screeny
Firma Capcom opublikowała pierwsze screeny i nowe informacje dotyczące gry Resident Evil: Revelations 2 na konsole Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 oraz komputery PC. Okazało się, że tytuł najpierw ukaże się w cyfrowej dystrybucji w ramach czterech epizodów, a dopiero później trafi na rynek w wydaniu pudełkowym.
Kamil Zwijacz
Na początku września firma Capcom zapowiedziała grę Resident Evil: Revelations 2, a kilka dni później poznaliśmy pierwsze szczegóły na jej temat. Szum medialny trwa jednak dalej i dziś oficjalnie ujawniono nowe detale oraz pierwsze screeny z nadchodzącej produkcji. Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia. Głównymi bohaterkami będą znana wszystkim fanom serii Claire Redfield oraz Moira Burton – córka Barry’ego Burtona. Obie postacie zostaną porwane i porzucone w opuszczonym zakładzie karnym, w którym roi się od nowych przeciwników, zwanych Afflicted. Wydawca ujawnił także zupełnie nowe, nieco zaskakujące informacje. Okazało się bowiem, ze tytuł najpierw zostanie udostępniony w cyfrowej dystrybucji w czterech odcinkach, ukazujących się w tygodniowych odstępach. Po ich premierze gra zadebiutuje w wydaniu pudełkowym.
Każdy epizod kosztować ma 5,99 dolarów i zapewniać kilka godzin rozgrywki. Będzie się dało także nabyć cały sezon w cenie 24,99 dolarów, natomiast wydanie pudełkowe ukaże się w USA w cenie 39,99 dolarów, ale zapewni także dostęp do zupełnie nowej zawartości.

Można więc podejrzewać, że dodatkowa zawartość z pudełkowej wersji będzie sprzedawana w ramach dodatków do cyfrowych edycji. Niestety na szczegóły musimy jeszcze poczekać. Resident Evil: Revelations 2 ukaże się w przyszłym roku na konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 oraz komputerach PC.

GRYOnline
Gracze
Steam
Kalendarz Wiadomości
Komentarze czytelników
zanonimizowany752425 Pretorianin
zastanawiam sie po co kupilem PS4 by grac w gry z poprzednich konsol
zanonimizowany338750 Generał
Jest już trailer na youtubie! http://www.youtube.com/watch?v=bDIxSsPD0OE&feature=youtu.be
kęsik Legend

Czy dzisiaj wszystkie gry tego typu muszą być wydawane w epizodach?
Hę? A to jakieś inne survival horrory/gry akcji TPP wydawane są w epizodach?
Jakby to nie było,to miło jest zagrać w odnowioną wersję :)
No ale tu nie chodzi o remake jedynki tylko o Revelations 2...
jarooli Senator

. Po prostu twórcy chcą mieć pewności, że jeśli pierwszy epizod nie sprzedaje się tak dobrze, to przynajmniej nie muszą tracić siły, czasu i środki na tworzenie pozostałe epizody.
Jakiego czasu? Jakie środki na produkcję? Przeczytaj newsa.
tytuł najpierw zostanie udostępniony w cyfrowej dystrybucji w czterech odcinkach, ukazujących się w tygodniowych odstępach
Co tydzień wychodzi jeden odcinek. Nie możliwym jest ocenianie w tygodniowych odstępach czasu czy epizod sprzedaje się dobrze i dopiero podejmować decyzję o kontynuacji. Niemal cała gra musi być gotowa w dniu premiery pierwszego odcinka. Nie wiem co Capcom chce osiągnąć dzieląc gotową grę na 4 części wydawane co tydzień, ale pomysły to oni mają szalone więc może i na to mają jakieś wytłumaczenie. Może liczą na to, że osoby nieprzekonane do zakupu będą mogły kupować sobie po jednym odcinku w niższej cenie i po ograniu dopiero zdecydować czy są zainteresowane dalszym graniem.
Predi2222 Legend

Jakby to nie było,to miło jest zagrać w odnowioną wersję :)