Empire Interactive potwierdza: FlatOut: Ultimate Carnage trafi na PC

Po plotkach i domysłach posiadacze PC rozmiłowani w dynamicznych, nastawionych na destrukcję wyścigach spod znaku FlatOut doczekali się oficjalnej zapowiedzi komputerowej wersji FlatOut: Ultimate Carnage.

Artur Falkowski

Po plotkach i domysłach posiadacze PC rozmiłowani w dynamicznych, nastawionych na destrukcję wyścigach spod znaku FlatOut doczekali się oficjalnej zapowiedzi komputerowej wersji FlatOut: Ultimate Carnage.

Jak w oficjalnym oświadczeniu poinformował wydawca, firma Empire Interactive, wspomniana gra trafi do sprzedaży jednocześnie w Ameryce i Europie w czerwcu bieżącego roku, czyli dwanaście miesięcy po debiucie Ultimate Carnage na konsoli X360.

Empire Interactive potwierdza: FlatOut: Ultimate Carnage trafi na PC - ilustracja #1

Twórcy z Bugbear Entertainment obiecują, że właściciele PC nie otrzymają zwykłego portu, lecz grę, która została od początku zaplanowana z myślą o tej platformie sprzętowej. Wygląda więc na to, że będzie różnić się od tej wersji, w którą od kilku miesięcy zagrywają się już posiadacze X360. Nie sprecyzowano jednak, na czym polegać będą te różnice.

Wśród powodów, dla których zdecydowano się na wydanie edycji na PC, wymienić należy wzrost popularności wyścigów arcade wśród komputerowych graczy oraz liczne prośby fanów, które zaczęły napływać do studia zaraz po zapowiedzeniu FlatOut: Ultimate Carnage na X360.

Przypominamy, że już wcześniej podejrzewano, iż twórcy przymierzają się do stworzenia pecetowej edycji produkcji. Świadczyć o tym mogła jej obecność na liście ESRB, a także informacje udostępnione przez jeden ze sklepów internetowych. Dopiero teraz jednak doczekaliśmy się potwierdzenia od samych twórców i wydawcy.

FlatOut: Ultimate Carnage

FlatOut: Apokalipsa

FlatOut: Ultimate Carnage

PC Xbox
po premierze

Data wydania: 22 czerwca 2007

Informacje o Grze
7.5

GRYOnline

8.3

Gracze

9.0

Steam

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

0

Egosoft zapowiada samodzielny dodatek do gry X3 Reunion

Następny
Egosoft zapowiada samodzielny dodatek do gry X3 Reunion

Czy Super Street Fighter 2 Turbo: HD Remix ucierpi z powodu limitu objętości gier na XBLA?

Poprzedni
Czy Super Street Fighter 2 Turbo: HD Remix ucierpi z powodu limitu objętości gier na XBLA?

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl