Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Tydzień Kariery - konkurs fotograficzny z grą The Sims 3: Kariera

Począwszy od poniedziałku 31 maja, przez 5 kolejnych dni będziemy prezentować jeden z zawodów dostępnych w grze The Sims 3: Kariera. Należy przebrać siebie / członka rodziny / znajomego w strój reprezentujący dany zawód i umieścić fotografię w komentarzu do odpowiedniej wiadomości. W wyborze jury pod uwagę będą brane przede wszystkim: strój, pomysłowość danej sceny. Zdjęcia można publikować tylko przez 24 godziny od ogłoszenia danej edycji konkursu. Codziennie do wygrana gry The Sims 3: Kariera lub The Sims 3, a 15 najlepszych zdjęć ze wszystkich edycji, powalczy o Notebooka Samsung NP-R580-JS02PL.

Dzień 1, poniedziałek – pogromca duchów [edycja zakończona]

Gramy w Sims 3: Kariera - pogromca duchów

Dzień 2, wtorek – detektyw [edycja zakończona]

Gramy w Sims 3: Kariera - Detektyw

Dzień 3, środa – stylista [edycja zakończona]

Gramy w Sims 3: Kariera - Stylista

Dzień 4, czwartek – lekarz [kliknij by dodać zdjęcie w odpowiednim wątku]

Gramy w Sims 3: Kariera - Lekarz

Dzień 5, piątek – strażak [kliknij by dodać zdjęcie w odpowiednim wątku]

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest GRY-OnLine S.A. ul. Królewska 57, 30-081 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).

2. Konkurs polega na sfotografowaniu siebie lub osoby, która wyraziła na to zgodę, w przebraniu nawiązującym do zawodu wskazanego Organizatora oraz umieszczeniu, zdjęcia w komentarzach do wiadomości, wskazującej dany zawód.

3. Przez pięć kolejnych dni, począwszy od 31 maja 2010 roku, Organizator będzie wyznaczał kolejne zadania. Po opublikowaniu wiadomości prezentującej dany zawód Uczestnicy będą mieli dokładnie 48 godzin od momentu publikacji wiadomości, na wykonanie fotografii oraz umieszczenie jej w komentarzu pod wiadomością. Prace zgłoszone po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie. Liczy się data i godzina posta, w którym została umieszczona fotografia.

4. Na fotografii musi być widoczna ksywka zgłaszającego np. w postaci kartki lub tabliczki. Doklejanie ksywki np. w programie graficznym jest zabronione. Punkt obowiązuje od trzego dnia konkursu włącznie (stylista), aż do jego ostatniej edycji.

5. Po zakończeniu danej edycji Organizator wybierze do dziewięciu najlepszych jego zdaniem prac i umieści je w ankiecie na głównej stronie Serwisu Informacyjnego, głosować będzie można przez do godziny 12:00 dnia następnego. Trzy zdjęcia z najwyższą liczbą głosów przejdą do finału. Taka procedura obowiązuje w przypadku wszystkich pięciu wskazanych zawodów.

6. Jedna z wybranych osób z każdego dnia otrzyma do wyboru grę The Sims 3: Kariera lub The Sims 3. W wyborze nagrodzonej osoby, organizator może, ale nie musi sugerować się wynikami ankiet.

7. Do finału trafi 15 zdjęć, po trzy z największą ilością głosów z każdego dnia. Spośród 15 fotografii jury składające się z przedstawicieli Organizatora wyłoni jedną fotografię, która otrzyma główną nagrodę: Notebook Samsung NP-R580-JS02PL.

8. W przypadku umieszczenia większej ilości zdjęć, pod uwagę będzie brane jedynie pierwsza fotografia umieszczona przez daną osobę. Jedna osoba może brać udział we wszystkich edycjach konkursu.

9. Dozwolona jest jedynie obróbka podstawowych parametrów zdjęcie (jasność, kontrast etc.) oraz stosowanie filtrów. Zabronione korzystanie z efektów specjalnych, podmiany tła, doklejania postaci.

10. Zgłaszający fotografię do konkursu oświadcza, że jest właścicielem praw autorskich do zgłoszonego zdjęcia, jego osoba(y), które została(y) na niej umieszczona(y) wyraziła(y) zgodę na jej publikację oraz zgłoszenie do konkursu.

11. Zgłaszający fotografię wyraża zgodę na jej wykorzystanie w całości lub fragmentach przez Organizatora.

12. Organizator nie bierze odpowiedzialności, za ewentualne roszczenia osób trzecich uwiecznionych na zdjęciu przy ewentualnym podziale nagród.

13. W swoim profilu na GRY-OnLine należy uzupełnić wszystkie dane adresowe oraz kontaktowe niezbędne do wysłania nagrody. Darmowy profil w serwisie GRY-OnLine można założyć na stronie: http://www.gry-online.pl/rejestracja.asp

14. Wzięcie udziału w konkursie oznacza wyrażenie zgody na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych Użytkownika, w rozumieniu „Ustawy o ochronie danych osobowych” oraz „Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną”, przez GRY-OnLine S.A. w celach związanych z organizacją, przeprowadzeniem i rozstrzygnięciem konkursu oraz w celach marketingowych i reklamowych Organizatora, ich udostępnianie przez GRY-OnLine S.A. osobom trzecim oraz ich przetwarzanie przez takie osoby trzecie w celach marketingowych/reklamowych dotyczących prowadzonej przez te osoby trzecie działalności, świadczenia usług marketingowych/reklamowych przez te osoby, oraz zgodę na publikację tych danych, w szczególności na stronach internetowych serwisu „GRY-OnLine”, w wypadku gdy Użytkownik zostanie zwycięzcą lub jednym ze zwycięzców. Dane te będą wykorzystane przez „GRY-OnLine” S.A. tylko i wyłącznie w tych celach.

15. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy GRY-OnLine S.A., firm-sponsorów konkursu, oraz członkowie ich rodzin.

16. GRY-OnLine S.A. zastrzega sobie prawo przerwania konkursu lub zmian w regulaminie w każdym momencie bez podania przyczyny.

Nagrody i przekazanie nagród

17. Sponsorem nagród jest firma Elecronic Arts Polska.

18. Decyzje jury przy wyborze nagrodzonych fotografii są ostatecznie i nieodwołalne. Przy wyborze nagrodzonych jury może, ale nie musi, sugerować się wynikami ankiet publikowanych w Serwisie Informacyjnym.

19. Ogłoszenie wyników nastąpi 10 czerwca 2010 roku.

20. Nagrodami w konkursie są:

W każdym z 5 dni konkursu do wygrania jest egzemplarz gry The Sims 3: Kariera lub The Sims 3 (do wyboru).

Nagrodą główną jest Notebook Samsung NP-R580-JS02PL wraz z grami The Sims 3 oraz The Sims 3: Kariera.

21. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany nagrody głównej, na model podobnych parametrach i zbliżonej wartości.

22. Nagrody nie podlegają zamianie na ekwiwalent pieniężny.

23. Podatek od nagrody głównej odprowadza Organizator.

24. Nagrody zostaną wysłane na koszt Organizatora po 30czerwca 2010, jeżeli to tego czasu Organizator nie stwierdzi naruszenia regulaminu, nagroda zostanie przesłana na adres podany w profilu w serwisie GRY-OnLine.

25. W przypadku naruszenia regulaminu, jury wskazane przez Organizatora w terminie do 7 dni od wykrycia naruszenia, wybierze nowego zwycięzcę.

Najnowsze zakończone promocje

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety Gwint: Wiedźmińska gra karciana - promocja dla posiadaczy Abonamentów Premium z opcją VIP

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - promocja dla posiadaczy Abonamentów Premium z opcją VIP

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety World of Warcraft: Legion dla użytkowników VIP

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety World of Warcraft: Legion

Rozdajemy klucze do bety The Crew: Wild Run na PC dla użytkowników VIP

Rozdajemy klucze do bety The Crew: Wild Run na PC

Rozdajemy klucze do bety Starcraft II: Legacy of the Void dla użytkowników VIP

Rozdajemy klucze do bety Starcraft II: Legacy of the Void

Rozdajemy klucze do bety Rainbow Six: Siege na wybraną platformę dla użytkowników VIP

Rozdajemy klucze do bety Rainbow Six: Siege na wybraną platformę

Rozdajemy klucze do bety Might & Magic: Heroes VII dla użytkowników VIP

Rozdajemy klucze do bety Might & Magic: Heroes VII

Pełna wersja Spec Ops: The Line dla użytkowników Abonamentu Premium z opcją VIP

15 zł zniżki na preorder Fallout 4 na PC

50% zniżki na This War of Mine w Games Republic

20x pełna wersja This War of Mine dla posiadaczy Abonamentów Premium z Opcją VIP

Rozdajemy walutę do gry The Witcher Battle Arena - promocja dla posiadaczy Abonamentów Premium z opcją VIP

Rozdajemy walutę do gry The Witcher Battle Arena

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz