RPG Poradniki do gier i opisy przejścia

Nowe i zaktualizowane poradniki

Nasze poradniki do gier RPG, zawierają wszystko czego potrzebują fani tego gatunku. Oprócz dokładnego opisu przejścia każdego z zadań, znajdziesz w nich szczegółowe mapy, na których zaznaczono najważniejsze lokacje, postacie czy skarby. Nasze poradniki pomogą ci w poprawnym rozwinięciu swojego bohatera, przedstawią wady i zalety każdej z dostępnych klas czy pozwolą odnaleźć warte uwagi zadania. Zawsze opisujemy również wszystkie dostępne zakończenia oraz ważne wybory i ich konsekwencje.

Tutaj znajdziesz wszystkie nowe i zaktualizowane poradniki oraz opisy przejścia do gier RPG, które opublikowaliśmy na naszym portalu.

Lies of P - poradnik do gry

Lies of P - poradnik do gry

Lies of P poradnik to najlepsze porady na start, do eksploracji, pokonywania bossów. Opisujemy wszystkie etapy, sposoby walki, Baśniowy Kunszt, Ergo, umiejętności, trofea, wymagania sprzętowe, sterowanie, długość gry.

Starfield - poradnik do gry

Starfield - poradnik do gry

Starfield poradnik to najlepsze porady na start, do rozwoju postaci, ekploracji, walki. Opisujemy tworzenie baz, crafting, bossów, znajdźki, frakcje, bronie, pancerze, towarzyszy, umiejętności, questy, trofea, wymagania sprzętowe, sterowanie, długość gry.

Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Baldurs Gate 3 - poradnik do gry

Baldurs Gate 3 poradnik, solucja i najlepsze porady - informacje o klasach postaci, ich kreowaniu, zdolnościach i perkach. Pełny opis przejścia zadań głównych i pobocznych. Nie zabrakło też wymagań sprzętowych i opisu sterowania.

Atlas Fallen - poradnik do gry

Atlas Fallen - poradnik do gry

Atlas Fallen poradnik to najlepsze porady na start, do rozwoju postaci, pokonywania bossów. Opisujemy wszystkie klasy, poziomy trudności, otwarty świat, trofea, osiągnięcia, wymagania sprzętowe, sterowanie, długość gry.

Dave the Diver - poradnik do gry

Dave the Diver - poradnik do gry

Dave the Diver poradnik to najlepsze porady na start, do nurkowania, łowienia, prowadzenia restauracji. Opisujemy wszystkie mechaniki, interfejs, obsługę smartfona, zapasy tlenu, limit udźwigu, ulepszenia sprzętu, sterowanie, wymagania sprzętowe.

Diablo 4 - poradnik do gry

Diablo 4 - poradnik do gry

Diablo 4 poradnik, solucja to najlepsze porady na start oraz buildy postaci. Opisujemy najlepsze zdolności, wszystkie ołtarze Lilith, trofea, wymagania sprzętowe, wersje językowe, sterowanie, długość gry.

Darkest Dungeon 2 - poradnik do gry

Darkest Dungeon 2 - poradnik do gry

Darkest Dungeon 2 poradnik, solucja to porady do przejścia gry, najlepsze porady na start oraz do bohaterów, walki i ekspedycji. Opisujemy wszystkie lokalizacje, tokeny, ikony a także wymagania sprzętowe; objaśniamy relacje i Stres.

Dredge - poradnik do gry

Dredge - poradnik do gry

Dredge poradnik to najlepsze porady na start, do łowienia, ulepszania łodzi, badań nad sprzętem, wydobywania surowców. Opisujemy jak zdobyć nowy ekwipunek, jak zebrać Reaserch Parts, wymagania sprzętowe, sterowanie, długość gry.

Hogwarts Legacy - poradnik do gry

Hogwarts Legacy - poradnik do gry

Hogwarts Legacy poradnik, solucja to najlepsze porady na start i do eksploracji. Pokazujemy wszystkie Strony przewodnika, zagadki, misje główne oraz poboczne, wybór domu. Przedstawiamy listę mikstur, zaklęć oraz zwierząt, wymagania sprzętowe, sterowanie.

Coral Island - poradnik do gry

Coral Island - poradnik do gry

Coral Island poradnik to najlepsze porady na start, do tworzenia farmy i zawierania relacji. Opisujemy wszystkie postaci, romanse, urodziny, zwierzęta, datę premiery, wymagania sprzętowe, wersje językowe, sterowanie.

Undecember - poradnik do gry

Undecember - poradnik do gry

Undecember poradnik to najlepsze porady do walki, budowania buildów. Opisujemy najlepsze runy, wszystkie klasy postaci, bronie, czy jest P2W, wymagania sprzętowe, wersje językowe, sterowanie.

Steelrising - poradnik do gry

Steelrising - poradnik do gry

Steelrising poradnik to najlepsze porady na start, do eksploracji, rozwoju postaci, walki. Omawiamy bronie, ekwipunek, atrybuty, Westalki, Tytanów, Niestabilnych, Mnemy, szybką podróż, konsekwencje śmierci, wymagania sprzętowe, sterowanie.

Xenoblade Chronicles 3 - poradnik do gry

Xenoblade Chronicles 3 - poradnik do gry

Xenoblade Chronicles 3 poradnik to najlepsze porady na start, opis klas i ról, rodzaje przeciwników, korzystanie z Arts, Master Arts, Fusion i Ouroboros. Omawiamy akcesoria, system walki, Nopon Coin, eksplorację i mapę świata, sterowanie.

Tower of Fantasy - poradnik do gry

Tower of Fantasy - poradnik do gry

Tower of Fantasy poradnik to najlepsze porady na start, do walki, rozwijania postaci. Opisujemy wszystkie bronie, system energii, crossplay, tryby rozgrywki, mapę świata, materiały, tier listy, wszystkie mechaniki, wymagania sprzętowe, sterowanie.

My Time at Sandrock - poradnik do gry

My Time at Sandrock - poradnik do gry

My Time at Sandrock, poradnik, solucja to pełny opis przejścia, najlepsze porady na start, dotyczące walki i budowania. Opisujemy wszystkie mechaniki gry, statystyki postaci, przedmioty, Commissions, uprawę roślin, tworzenie postaci i wymagania sprzętowe.

Diablo Immortal - poradnik do gry

Diablo Immortal - poradnik do gry

Diablo Immortal poradnik to najlepsze porady na start oraz do eksploracji, craftingu, umiejętności, rozwoju postaci i walki. Opisujemy wszystkie klasy postaci, bossów, multi i singleplayer, czy gra jest darmowa, sterowanie oraz wymagania sprzętowe.

Weird West - poradnik do gry

Weird West - poradnik do gry

Weird West poradnik, to najlepsze porady na start, do eksploracji, walki, rozwoju postaci i ekwipunku. Opisujemy wszystkie mechaniki, obozy, miasta, bounties, wytrychy, jak zdobyć konia i juki, rodzaje przeciwników, wymagania sprzętowe, sterowanie.

Elex 2 - poradnik do gry

Elex 2 - poradnik do gry

Elex 2 poradnik, solucja to pełny opis przejścia gry, najlepsze buildy, porady na start, do rozwoju postaci, walki, hakowania i kradzieży. Opisaliśmy wszystkie frakcje i crafting oraz jak znaleźć trenerów umiejętności.

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring - poradnik do gry

Elden Ring poradnik, solucja to kompletny opis przejścia, najlepsze porady na start oraz do wszystkich walk z bossami, widmowego wierzchowca, mieszania niesamowitego eliksiru. Opisujemy popioły wojny, warianty gry, trofea i wymagania sprzętowe.

Lost Ark - poradnik do gry

Lost Ark - poradnik do gry

Lost Ark poradnik, solucja to kompletny opis przejścia, najlepsze porady na start oraz dotyczące klasy postaci, umiejętności, walki w lochach i leczenia. Opisujemy szybką podróż, kopanie minerałów, główne mechaniki, długość gry oraz wymagania sprzętowe.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11