Nowy trailer GTA V pokazuje różnice pomiędzy wersją PS3 i PS4
Mistrzowie biznesu. W wersji na PS3/XBOX360 zarobili multum kasy. Teraz wyrzucili tryb pierwszoosobowy, ulepszoną grafikę, dodatki, inne takie fajne ulepszenia, i znów zbiją ładne kokosy. Potem miesiąc przerwy, wyrzucenie jeszcze lepszego zwiastuna na PC, jeszcze bardziej upiększona grafika, jakieś małe fajne ulepszenia, i trzeci raz zbicie kokosów. Zgarną więcej niż EA na grach i DLC razem wziętych. ^^
Czekam na pierwsze komentarze w stylu "Nie widać żadnej różnicy" albo "Różnice są minimalne".
Tak, przynajmniej tak powinny wyglądać różnice między wersjami past-genowymi a current-genowymi tej samej gry. Prawda, Ubisofcie...?
A teraz proszę PC vs PS4...tak jak ps4 pobiła 3 co było normalne w grafice to tak właśnie PC pobije ps4
Różnica jest i widać to. Może się skuszę na GTA V, bo wcześniej nie miałem okazji w to zagrać. Grałem chwilowo u kumpla na X360 i graficznie wygląda przepięknie. Rockstar są mistrzami w grafice. Ze starej generacji konsol na nowe konsole "musi" być 1080p i minimum 30 fps. Nie wiem, po co podają takie informacje, jak przecież to wiadomo, że tyle będzie, ale zapomniałem XO ma problemy z 1080p, ale Rockstar pokazało kolejny raz, że się da.