NCsoft będzie tworzyć gry na PS3
Beda tworzyc, bo PS3 ma darmowy net i milionow userow w nim. A bedzie ciasgle wiecej.
X360 ma suepr-scieme statystyki xbox live userow - kazda zakupiona konsola ma miesieczny abonament na xbox live - i to jest liczone do statystyk - .. . Tych medialnych, nie tych , ktore dostaja developerzy. Ale kto wie, moze to skloni kiedys MS aby zrezygnowal z oplat z internet w konsoli.
realsolo - brak oplat = spadek jakosci uslug . Nie dzieki . Mialem do czynienia z playstation network na ps3 i chodzi to jak kupa czasem , nie mowiac ,ze gierki dosc czesto lubia przylagowac ;]. Live ma ta przewage ,ze ejst starszy ,ma zajebista infrstrukture i tam zobaczyc laga to naprawde trzeba miec pecha ;] . Nie faworyzuje to x'a360 porpostu stwierdzam fatk ,ze xbox live jest na dzien dzisiejszy lepszy i raczej nic tego nie zmieni w najblizszej przyszlosci.
He, ja jakoś na łączu 512kbps nie miałem ŻADNEGO laga na PSN, nawet jak dodatkowo ściągałem plik na pececie.
My_Hyde a to ciekawe bo na codzien uzywam PSN i jakos nie mam lagow na moim 4MB dialogu. A czesto korzystam z PSN USA za Oceanem. Wiec sorry, ale piszesz nieprawde:). Chcesz plac, w przypadku grania meidzy graczami praktycznie PSN nie bedzie nic spowalniac, gdyz bedzie jedynie synchronizacja co jakis czas + in/out z gry. Dla mnie nie jest lepszy - ma niej osob i trzeba placic. Na PSN bedzie tez HOME.