Minecraft ciągle na topie
Wczoraj natknąłem się na materiały VonZaya na YT na temat tej gry. Niby to śmieszne :p ale coś w tym jest... trzeba będzie spróbować.
gra jest bardzo fajna, ale potrafi być czasochłonna, więc upewnijcie się, że macie sporo wolnego czasu zanim do niej usiądziecie :D
Gra wciąga, chociaż IMO na razie jest uboga w kwestii ilości itemów, bloków itp. Poza tym tryb multi rządzi, w singla pograłem tylko 2 dni ;)
Mówię wam że jak tak dłużej będzie to dostaniemy rozbudowaną wersję pudełkową.
Nie licz na to. Obecny sposób dystrybucji Minecrafta daje twórcy prawie 100% zysków ze sprzedaży. Wersja pudełkowa, czy np. Steam oznaczałaby min. 30% prowizji dla sklepu.
W momencie premiery BETY cena będzie wynosić 15 euro, a pełna wersja będzie kosztować 20 euro.
Gra ciekawa ale raczej 20 euro nie warta
nie grajcie w to , to diabel wcielony jak to Von Zay mówił nie moge się oderwać, jeśli gram to tylko w to
Ta gra wciąga bardziej niż Football Manager!
Wczoraj to usunąłem, żeby tyle nie grać, ale nie wytrzymałem i zaraz rozpoczynam nową grę.
20 euro to chyba za dużo za tą grę. Kto miał kupić to chyba już Minecraft'a zakupił.
Mnie nieco irytuje tempo prac. Nie chce Notchowi nic narzucać - w końcu to jego gra. Zarobił sporo kasy, założył biuro - zatrudnił kilku pracowników. Mam jednak wrażenie, że nadal nad wszystkim pracuje sam. Na jego blogu wyczytałem, że już oddelegował jednego ze swoich pracowników do pracy nad nową grą może i dobrze zrobił - trzeba jednak pamiętać, że Minecraft to żyła złota. Powinien kuć żelazo póki gorące.
robert665 przede wszystkim obecnie kosztuje 9.99 EURO. Po drugie co to znaczy "za taką grę"? Ta gra grywalnością i pomysłowością bije na głowę takie "hity" jak Black Ops czy inne Brotherhoody.
Byłoby super gdyby przepisali tę grę na C++, bo ta wersja Javowa dostaje zadyszki już...
Zapewne kiedyś jak powstanie Minecraft 2, a firma Notcha będzie uznawana za drugiego Blizzarda, to będzie już napisany w C++ ;))
Jak macie życie - nie kupujcie tej gry!
Jak nie macie życia - polecam!
Ja kupiłem i nie załuje :) codziennie zasiadam i gram. Warto wydac bo majątek to nie jest a Beta tuż tuż i cena wzrośnie
Rozumiem, że po zakupie gry w wersji alpha mamy już darmowe aktualizacje następnych wersji ?
Skatefish@ Płacisz raz i masz dożywotnie konto :) Dlatego jeśli kupisz wersje alpha to płacisz mniej a każda aktualizacja ściaga się automatycznie. Wiec po zakupie wystarczy tylko czekać aż gra wejdzie w Bete a potem juz w pełna ukonczoną wersję która i tak będzię ciagle rozbudowywana. Jeśli nie przez Notch'a to przez graczy :) Juz teraz masz całą masę modów, możliwosć zamiany textur na wersje HD itd. Na prawdę warto inwestować teraz bo jest taniej.