Hardware Tanie i polecane Porady PC Windows Konsole Telefony Technologie
Wiadomość sprzęt i soft 12 września 2019, 11:40

autor: XxX

Google Pixel 4 - wyciekły nowe informacje i data premiery

W ostatnim czasie w sieci pojawiło się mnóstwo informacji dotyczących telefonu Google Pixel 4. Wśród nich znalazły się dwa filmy, które potwierdzają kilka wcześniejszych przypuszczeń oraz pokazują ostateczny wygląd urządzenia.

W sieci pojawiła się cała masa przecieków dotyczących nowego telefonu Google Pixel 4 / źródło: AnhEm TV. - Google Pixel 4 - wyciekły nowe informacje i data premiery - wiadomość - 2019-09-12
W sieci pojawiła się cała masa przecieków dotyczących nowego telefonu Google Pixel 4 / źródło: AnhEm TV.

Przecieki dotyczące telefonu Google Pixel 4 pojawiają się w sieci nie od dzisiaj, jednak nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z tak dużą ich liczbą. Tym razem możemy dowiedzieć się m.in. jak działa tryb nocny aparatu oraz jak prezentują się możliwości płynnego wyświetlania obrazu w częstotliwości 90Hz.

Pierwsze informacje pochodzą ze zdjęcia, które pojawiło się w sieci. Możemy na nim zobaczyć odpowiednik technologii Face ID od Apple. Zapewne większość z was nie może odczytać ani jednego zdania, ale musicie uwierzyć nam na słowo, że jest to panel ustawień.

Jeden z przecieków pokazuje panel ustawień odpowiednika technologii Face ID / źródło: fenibook. - Google Pixel 4 - wyciekły nowe informacje i data premiery - wiadomość - 2019-09-12
Jeden z przecieków pokazuje panel ustawień odpowiednika technologii Face ID / źródło: fenibook.

Kolejną potężną garść informacji możemy uzyskać z filmu youtubera AnhEm TV. Nagranie trwa ponad 6 minut i posiada angielskie napisy. Możemy na nim zobaczyć m.in. funkcję Smooth Display, która umożliwia wyświetlanie obrazu z częstotliwością 90Hz. Producent ma jednak świadomość tego, jak bardzo negatywnie może to wpływać na żywotność baterii, dlatego użytkownicy będą mogli wybrać tryb 60Hz.

Youtuber pokazuje też możliwości aparatu oraz ujawnia specyfikację urządzenia. Rozmiar wyświetlacza wynosi tutaj 6,23 cala przy rozdzielczości 3040 x 1440 pikseli. Sercem urządzenia jest procesor Snapdragon 855 wspomagany przez 6 GB pamięci RAM.

Kolejne przecieki pochodzą z kanału Rabbit TV. Tutaj nagranie trwa niemal 14 minut i możemy oglądać telefon Pixel 4 w innej wersji kolorystycznej. Niestety nie znalazłem nigdzie możliwości włączenia napisów, dlatego dla chętnych pozostają tylko wrażenia wzrokowe.

W tym filmie dość spory nacisk położono na możliwości aparatu. Szczególnie interesująco prezentuje się usprawniony tryb nocny, dzięki któremu telefon robi jeszcze lepsze zdjęcia w warunkach słabego oświetlenia.

No i na sam koniec mamy jeszcze render telefonu Google Pixel 4, w przypadku którego kluczową rolę odgrywa data wyświetlana na ekranie - jest to 15 października. Wiele osób spodziewa się, że to właśnie wtedy zostanie zaprezentowany najnowszy flagowiec producenta.

Data zaprezentowana na renderze może mieć kluczowe znaczenie / źródło: Evan Blass, Twitter. - Google Pixel 4 - wyciekły nowe informacje i data premiery - wiadomość - 2019-09-12
Data zaprezentowana na renderze może mieć kluczowe znaczenie / źródło: Evan Blass, Twitter.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.