Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Postapokalipsa - Gry WWW

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce postapokalipsa na platformę WWW ułożone według popularności.

Po premierze 4 Przed premierą 1
WWW
postapokalipsa
Akcji1
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG2 Strategiczne1
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne1
Towarzyskie
The Walking Dead Social Game
The Walking Dead Social Game

Strategiczne 9 sierpnia 2012

Rozgrywana z poziomu przeglądarki gra strategiczna. Jest to adaptacja popularnej serii komiksowej wydawanej w naszym kraju jako Żywe Trupy. Zadaniem graczy jest przeżycie w świecie opanowanym przez zombie. W tym celu muszą tworzyć ufortyfikowane obozy, szukać zapasów i jedzenia oraz zabijać umarlaki w turowym systemie walki.

Mad World
Mad World

RPG czerwiec 2021

Osadzona w postapokaliptycznym świecie, dwuwymiarowa gra MMORPG, dedykowana urządzeniom mobilnym oraz komputerom PC – także w wersji przeglądarkowej. Produkcja jest oparta o popularny w przypadku podobnych tytułów model F2P z mikropłatnościami i została zaprojektowana z myślą o rozgrywce cross-platformowej.

MiniDayZ
MiniDayZ

Akcji 21 listopada 2014

Dwuwymiarowa, darmowa gra przeglądarkowa, stworzona przez fana, a następnie wzięta pod skrzydła przez firmę Bohemia Interactive. Produkcja powstała na kanwie gry survivalowej DayZ, wyrosłej z popularnego moda zaprojektowanego z myślą o strzelance ArmA II. Pod kątem zawartości i mechaniki zabawy MiniDayZ nie odbiega zanadto od oryginału – gracz trafia do owładniętej epidemią zombie Czarnorusi i jako jeden z ocalałych stara się przetrwać w nieprzyjaznym środowisku. Aby osiągnąć cel, musi eksplorować rozległy obszar w poszukiwaniu pożywienia i ekwipunku. Ten ostatni również tworzy w ramach mechaniki rzemiosła, uzyskując w ten sposób broń lub narzędzia przydatne w walce z nieumarłymi. W zabawie przeszkadzają nie tylko hordy zombie, ale też inni ocaleni, zdolni pozbawić gracza życia w zamian za możliwość przejęcia jego zapasów. Gra jest nastawiona na rozgrywkę solową i została wykonana w stylistyce 16-bitowej.

Neuroshima Apocalypse
Neuroshima Apocalypse

RPG 3 października 2012

Neuroshima Apocalypse to wyprodukowana przez one2tribe zręcznościowa gra RPG oparta na licencji postapokaliptyczne stołowej gry fabularnej polskiego wydawnictwa Portal. Zabawa polega głównie na mordowaniu hord przeciwników, wypełnianiu zadań i rozwijaniu postaci.

War Metal: Tyrant
War Metal: Tyrant

Logiczne 19 października 2010

Stworzona przez Synapse Games przeglądarkowa gra karciana. War Metal: Tyrant osadzone jest w ogarniętej wyniszczającą wojną przyszłości, w której obejmujemy dowodzenie wojskami jednej z pięciu frakcji. Warto zaznaczyć, że dodatkowa waluta wykorzystywana w grze wymaga płacenia prawdziwymi pieniędzmi.