Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

JRPG - Gry WWW

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce jRPG na platformę WWW ułożone według popularności.

WWW
jRPG
Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG4
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
League of Angels II
League of Angels II

RPG 7 kwietnia 2016

Kontynuacja przeglądarkowej gry MMORPG League of Angels. Podobnie jak pierwsza odsłona, dwójka jest tytułem free-to-play z mikropłatnościami. League of Angels II zaprasza graczy do świata fantasy, w którym trwa ciągła walka z siłami zła. Starcia z wrogami zrealizowane zostały w systemie turowym, dodatkowo można je w pełni zautomatyzować, by nasza kilkuosobowa drużyna samodzielnie wyprowadzała kolejne ciosy i ataki specjalne.

Ninja Saga
Ninja Saga

RPG 17 maja 2011

Społecznościowa gra jRPG osadzona w azjatyckich klimatach. Wcielamy się w rolę początkującego wojownika ninja, któremu powierzono arcytrudne zadanie odzyskania potężnych zwojów pozwalających na przywołanie legendarnych Obrońców. Trzon rozgrywki stanowią starcia toczone w trybie turowym oraz współpraca ze znajomymi.

Dragon Quest: Monster Parade
Dragon Quest: Monster Parade

RPG 25 czerwca 2015

Przeglądarkowa gra RPG osadzona w świecie jednej z najpopularniejszych japońskich serii. Dragon Quest: Monster Parade opowiada o organizowanej przez króla wyprawie do odległej krainy w celu odnalezienia obecnego wcielenia legendarnej kapłanki. Gracz wciela się w młodego śmiałka, który ma za zadanie utworzyć karawanę i wykonać tę misję. W prowadzonym przez nas konwoju znajdują się przyjazne potwory, które pomagają pokonać spotykanych po drodze nieprzyjaciół.

Soul Crash
Soul Crash

RPG 9 marca 2012

Soul Crash to społecznościowa gra akcji z elementami RPG, w której użytkownicy Facebooka wcielają się w tzw. adeptów żywiołów, by w mangowej oprawie walczyć ze sobą o status najpotężniejszego z nich.