Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

2. Gry Akcji WWW

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 2. Najpopularniejsze gry z gatunku akcji na platformę WWW.

Gry Akcji. Szeroko rozumiany gatunek gier wymagających refleksu, celności oraz zręczności, w skład którego wchodzą m.in. strzelaniny (np. seria Call of Duty czy Battlefield) oraz przygodowe gry akcji (Tomb Raider), a wydarzenia obserwujemy zarówno z perspektywy pierwszej (FPP), jak i trzeciej osoby (TPP). Najczęściej w produkcjach tego typu gracz kontroluje bohatera, którego zadaniem jest pokonanie wrogów i dotarcie do z góry określonego celu. Grający dysponuje bogatym arsenałem broni, w tym pistoletów, wyrzutni rakiet, mieczy, noży itp. Szczególnym przypadkiem w tej kategorii gier są przygodowe gry akcji. Cechują się one mniejszym naciskiem położonym na akcję i walkę, a za to większym znaczeniem fabuły, eksploracji otoczenia i rozwiązywania zagadek logicznych.

WWW

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

Wybrane:

gry akcji
Offensive Combat
Offensive Combat

Akcji prace wstrzymane

Offensive Combat to rozgrywany z poziomu przeglądarki sieciowy FPS. Autorzy wykorzystali model darmowy uzupełniony o dobrowolne mikropłatności. Gra koncentruje się na trybie mulitplayer, w ramach którego rywalizujemy z graczami z całego świata.

Sky Legends
Sky Legends

Akcji prace wstrzymane

Sky Legends to udostępniana na zasadzie "free-to-play", przeglądarkowa zręcznościówka lotnicza wyprodukowana przez studio Smart Bomb Interactive. Gracze siadają za sterami zwariowanych samolotów i biorą udział w podniebnych zmaganiach z żywymi przeciwnikami. Oprawa wizualna gry utrzymana jest w kreskówkowej stylistyce, skrzącej się kolorami i humorem.

Ruined Online
Ruined Online

Akcji prace wstrzymane

Ruined Online to pierwszoosobowa strzelanina (FPS) przygotowana przez deweloperów z firmy Bigpoint z myślą o entuzjastach grania przez przeglądarki internetowe. Akcja gry osadzona została w zniszczonym apokalipsą San Francisco. Gracze wcielają się w jednego z predefiniowanych bohaterów (m.in. samuraj, zabójczyni i mutant) i uczestniczą w emocjonujących potyczkach z żywymi przeciwnikami. Gra wykorzystuje możliwości silnika Unity 3D.

Fortune Online
Fortune Online

Akcji prace wstrzymane

Przeglądarkowe action-RPG autorów Jumpgate i LEGO Universe. Gra należy do kategorii hack-n-slash i zabawa polega głównie na mordowaniu hord potworów. Całość oparto na modelu darmowym z mikropłatnościami. Plusem są rozbudowane funkcje społecznościowe, w tym możliwość handlu między graczami oraz korzystania z wewnętrznego systemu chatu oraz poczty.

League of Angels: Fire Raiders
League of Angels: Fire Raiders

Akcji 20 marca 2015

Spin-off popularnej gry przeglądarkowej League of Angels. W odróżnienia od pierwowzoru, League of Angels: Fire Riders jest miksem MMORPG-a, strategii i karcianki. Tytuł został przygotowany z myślą o urządzeniach mobilnych, ale jest dostępny również za pośrednictwem przeglądarek. Akcja gry przenosi nas do uniwersum znanego z oryginału, gdzie ludzie i anioły łączą siły w walce ze złem.