Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Pro Rugby Manager - seria gier

Pro Rugby Manager 2015
Pro Rugby Manager 2015

Sportowe 18 września 2014

Kolejna odsłona wskrzeszonej po dziewięciu latach przerwy serii gier menadżerskich poświęconej coraz popularniejszej, także i w Polsce, dyscyplinie, jaką jest rugby. Za powstanie tytułu odpowiada francuskie studio Cyanide, znane m.in. z takich marek, jak Blood Bowl czy Pro Cycling Manager. W grze wcielamy się w rolę menadżera drużyny rugby i staramy się poprowadzić ją do sukcesów, dbając o skład i pozyskiwanie nowych zawodników, treningi oraz taktykę drużyny. Przebieg meczu możemy oglądać z ławki – dynamicznie reagując na zmieniającą się sytuację lub bezpośrednio kontrolując poczynania sportowców. Twórcy zadbali o licencje najważniejszych lig świata, w tym brytyjskiej Aviva Premiership, francuskiej Ligue Nationale de Rugby oraz międzynarodowej Pro12, skupiającej drużyny z Irlandii, Szkocji, Walii oraz Włoch. Dało to łącznie 54 ekipy z realnie istniejącymi zawodnikami, których opisano szeregiem parametrów i wyczerpujących statystyk.

PC

Pro Rugby Manager 2
Pro Rugby Manager 2

Sportowe 25 lutego 2005

Pro Rugby Manager 2005 to, jak sama nazwa wskazuje, kolejna edycja wirtualnego menadżera rugby. W grze pełnimy jednocześnie dwie funkcje: głównego menadżera oraz trenera zespołu, co w praktyce oznacza zajmowanie się praktycznie wszystkimi rzeczami, które składają się na prowadzenie profesjonalnej drużyny rugby.

PC

Pro Rugby Manager 2004
Pro Rugby Manager 2004

Sportowe 26 marca 2004

Wirtualny menadżer Rugby - sportu, który zyskuje coraz większą popularność na świecie. W pełnej wersji programu gracze mogą poprowadzić do zwycięstwa dowolną drużynę z naszego globu.

PC