Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Dynasty - seria gier

Pirates Republic
Pirates Republic

RPG jeszcze nie ogłoszona

Gra RPG akcji TPP z elementami survivalowej symulacji życia. W Pirate’s Dynasty wcielamy się w rolę żeglarza, który stopniowo zmienia się w pirata trzęsącego całą tropikalną krainą. Tytuł pozwala na zabawę w pojedynkę lub na rozgrywkę w trybie co-op.

PC

Farmer's Dynasty 2
Farmer's Dynasty 2

Symulacje 2024

Druga część polskiej serii rolniczych symulacji życia z elementami RPG. W Farmer’s Dynasty 2 nie tylko prowadzimy gospodarstwo, lecz również zwiedzamy świat, poznajemy jego mieszkańców, a także zostajemy głową rodziny, by móc przekazać farmę następnemu pokoleniu.

PC

Vampire Dynasty
Vampire Dynasty

RPG 2024

Kolejna odsłona cyklu survivalowego Dynasty, stworzona w Polsce. Vampire Dynasty odchodzi od realizmu, skupiając się na ukazaniu losów świeżo przemienionego wampira. Rozwijamy własną siedzibę, zarządzamy wioską oraz stajemy w szranki z licznymi wrogami. W produkcji dostępny jest tryb współpracy dla czterech graczy.

PC

Sengoku Dynasty
Sengoku Dynasty

RPG 2024

Sengoku Dynasty to symulator życia w japońskim średniowieczu. Zadaniem gracza jest dbanie o swoją rodzinę, rozbudowa osady oraz walka z zagrażającymi jej wrogami. Akcja toczy się w otwartym świecie, a gra kładzie nacisk na realistyczne odwzorowanie lokalnej kultury i historii.

PC

Wild West Dynasty
Wild West Dynasty

Symulacje lipiec 2024

Tytuł z pogranicza symulacji życia, RPG-ów i gier survivalowych. W Wild West Dynasty trafiamy na Dziki Zachód i wcielamy się w osadnika, którego farma z czasem przekształca się w prosperujące miasto, a rodzina – w dynastię trzęsącą całą Ameryką.

PC

Medieval Dynasty
Medieval Dynasty

RPG 23 września 2021

Medieval Dynasty to mieszanka symulatorów życia z serii Dynasty z RPG oraz survivalem od polskiego studia Render Cube. Zaczynamy jako skromny łowca w czasach średniowiecza starający się przetrwać w dzikiej głuszy, by z czasem założyć własne miasto.

PCPS5XSXPS4XONE

Lumberjack's Dynasty
Lumberjack's Dynasty

Symulacje 25 lutego 2021

Rozbudowany symulator drwala od studia Toplitz Productions, które wykorzystało w nim pomysł na rozgrywkę ze swojej poprzedniej produkcji, Farmer’s Dynasty. W Lumberjack’s Dynasty gracz wciela się w drwala-biznesmena, który próbuje przywrócić rodzinnej firmie dawny blask.

PCPS4XONE

Farmer's Dynasty
Farmer's Dynasty

Symulacje 21 listopada 2019

Rozbudowany symulator farmy, wzbogacony o wyraźnie zarysowane elementy RPG i symulacji życia, za którego stworzeniem stoi studio Toplitz Productions. Gracz wciela się w początkującego farmera, który odziedziczył gospodarstwo po zmarłym dziadku. Na jego barkach spoczywa zadanie doprowadzenia zrujnowanej farmy do porządku, a także zarobienia wystarczającej ilości pieniędzy, by rozpocząć proces jej modernizacji. Farmer's Dynasty oferuje rozległy, otwarty świat, po którym możemy swobodnie się poruszać (tak na piechotę, jak i za sterami zróżnicowanych pojazdów; oprócz odziedziczonego po przodku traktora, z czasem w nasze ręce trafiają coraz bardziej nowoczesne i zaawansowane maszyny). Motorem gry są zadania pozwalające popchnąć akcję do przodu – od czasu do czasu musimy samodzielnie dokonać naprawy sprzętu czy choćby wyremontować jeden z budynków. Dopełnieniem naszych obowiązków jest również opieka nad zwierzętami hodowlanymi i sprzedaż nadwyżek plonów, a w miarę postępów w grze otrzymujemy nawet możliwość założenia rodziny i wychowania potomka.

PCPS4XONESwitch