Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Victor Vran - seria gier

Victor Vran: Overkill Edition
Victor Vran: Overkill Edition

RPG 6 czerwca 2017

Victor Vran: Overkill Edition stanowi rozszerzoną wersję gry RPG akcji Victor Vran wydanej w roku 2015. W rozszerzonej edycji prócz podstawowej wersji produkcji zawarto dwa fabularne dodatki od podtytułach Fractured Worlds oraz Motorhead: Through the Ages. Graczom ponownie przychodzi wcielić się w rolę łowcy potworów Victora Vrana. Rozszerzenia oferują zupełnie nowe obszary, przeciwników oraz umiejętności. Pierwszy z nich rozgrywa się w innym wymiarze i oddaje do dyspozycji graczy m.in. codziennie zmieniające się lochy. Z kolei drugi dodatek powstał we współpracy z metalowym zespołem Motorhead i stawia przed bohaterem konieczność pokonania trzech demonów, w czym pomoże mu poznanie i wykorzystanie siły piosenek ekipy. Trzon rozgrywki nie uległ zmianie i dalej jest to nastawiona na zręcznościową walkę gra action RPG, w której widok prezentowany jest w rzucie izometrycznym. Gra wydana została zarówno za pośrednictwem platformy Steam, jak też w wersji pudełkowej.

PCPS4XONESwitch

Victor Vran
Victor Vran

RPG 24 lipca 2015

Osadzone w klimatach fantasy zręcznościowe RPG akcji z gatunku hack’n’slash, za którego powstaniem stoi bułgarskie studio Haemimont Games – autorzy takich hitów jak Omerta czy ostatnie odsłony serii Tropico. Przypominający legendarnego Van Helsinga bohater gry specjalizuje się w polowaniu na potwory i to właśnie hordom różnej maści plugastwa musimy stawić czoła podczas rozgrywki. Gra odznacza się typowo zręcznościowym modelem walki, podczas której wykorzystujemy szeroki arsenał broni (młoty, miecze, topory, pistolety) oraz umiejętności specjalnych, których uczymy się stopniowo podczas rozgrywki. Kluczem do sukcesu w grze jest odpowiedni dobór ekwipunku, stosownie do rodzaju przeciwnika. Kampania fabularna gry pozwala na zabawę zarówno w pojedynkę, jak i w trybie kooperacji. Przygotowano także tryby pozwalające na sieciową rywalizację z innymi graczami.

PCPS4XONE