Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Seria The Journeyman Project - seria gier

The Journeyman Project: Pegasus Prime
The Journeyman Project: Pegasus Prime

Przygodowe 28 marca 2014

Pegasus Prime to odświeżona wersja pierwszej części cyklu The Journeyman Project, oferująca lepszą oprawę graficzną i płynniejsze animacje. Akcja gry przedstawiona jest z perspektywy głównego bohatera i porusza problematykę podróży w czasie.

PC

The Journeyman Project 3: Legacy of Time
The Journeyman Project 3: Legacy of Time

Przygodowe 15 stycznia 1998

The Journeyman Project 3: Legacy of Time to ostatnia część przygód Gage'a Blackwooda i Agencji Ochrony Czasu. Rozgrywkę znów obserwujemy w pierwszej osobie, a koncentruje się ona na zwiedzaniu lokacji i rozwiązywaniu zagadek. W tej odsłonie cyklu trafiamy m.in. do Atlantydy i El Dorado.

PC

The Journeyman Project 2: Buried in Time
The Journeyman Project 2: Buried in Time

Przygodowe 15 grudnia 1995

Druga odsłona cyklu przygód Gage'a Blackwooda – specjalnego agenta do spraw ochrony czasu. Jest to klasyczna gra przygodowa, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. W toku rozgrywki odwiedzamy m.in. pracownię Leonarda da Vinci.

PC

The Journeyman Project
The Journeyman Project

Przygodowe 15 grudnia 1993

The Journeyman Project to pierwsza odsłona cyklu przygód Agenta nr 5, który na zlecenie Agencji Ochrony Czasu z pomocą wehikułu czasu rozwiązuje światowe kryzysy, neutralizując ich przyczyny. Jest to klasyczna gra przygodowa, w której akcję obserwujemy oczami głównego bohatera.

PC