Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Star Command - seria gier

Star Command Galaxies
Star Command Galaxies

Strategiczne jeszcze nie ogłoszona

Star Command Galaxies to wydana na pecety strategia czasu rzeczywistego, w której wcielamy się w kapitana statku kosmicznego. Samodzielnie budujemy własną jednostkę i werbujemy załogę, a następnie wyruszamy eksplorować losowo wygenerowaną galaktykę, pełną sekretów, przygód oraz obcych cywilizacji.

PC

Star Command
Star Command

Strategiczne 2 maja 2013

Star Command to wyprodukowana przez niezależne studio War Balloon Games gra strategiczna z elementami kosmicznej symulacji. Gracz wciela się w rolę członka międzyplanetarnej organizacji Star Command, która ma na celu ochronę ludzkości i eksplorowanie odległych zakątków Wszechświata. Do jego obowiązków należy zbudowanie międzygwiezdnego krążownika, znalezienie kompetentnej załogi, a także poszukiwanie obcych cywilizacji. Zabawa skupia się na kilku aspektach takich jak rozbudowa i modernizacja modułów statku kosmicznego, rozwijanie umiejętności członków załogi, prowadzenie badań naukowych czy udział w kosmicznych bitwach. Oprawa wizualna Star Command utrzymana jest w stylistyce retro z widokiem w rzucie izometrycznym, ograniczoną paletą barw oraz wyraźnie zaakcentowanym efektem pikselizacji obrazu.

ANDiOS