Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria Hellraid - seria gier

Hellraid: The Escape
Hellraid: The Escape

Przygodowe 10 lipca 2014

Pierwszoosobowa przygodówka point-and-click z elementami logicznymi, stanowiąca swoiste preludium do powstającego równocześnie RPG-a akcji Hellraid firmy Techland. Wcielając się w więźnia osadzonego w mrocznych katakumbach, musimy wydostać się z niewoli, rozwiązując szereg zagadek logicznych pozwalających na opuszczenie kolejnych pomieszczeń labiryntu. Zabawę urozmaicają sekwencje zręcznościowe oraz możliwość eliminacji przeciwników przy wykorzystaniu elementów otoczenia.

ANDiOS

Hellraid
Hellraid

Akcji prace wstrzymane

Pierwszoosobowa gra akcji w konwencji hack'n'slash, stworzona przez studio Techland (Dead Island, Call of Juarez: Gunslinger, nail'd i inne). Fabuła Hellraid przenosi graczy do fantastycznego uniwersum, w którym przyzwana z otchłani armia demonów wymknęła się spod kontroli swego pana i zagraża całemu światu. Kataklizmowi zapobiec może jedynie drużyna herosów, którzy za pomocą magii i miecza rozprawią się ze złem. Twórcy przygotowali cztery grywalne klasy postaci – wojownik, mag, paladyn i łotrzyk. Każda z nich dysponuje odrębnym zestawem umiejętności, które rozwijać można wraz ze zdobywanym doświadczeniem. Sednem zabawy są widowiskowe walki z zastosowaniem urozmaiconych technik obrony i ataku. Rozgrywka zaprojektowana została głównie z myślą o trybie kooperacji.

PCPS4XONE