Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Seria 3D Ultra Pinball - seria gier

3D Ultra Pinball Thrillride
3D Ultra Pinball Thrillride

Zręcznościowe 1 października 1999

3D Ultra Pinball Thrillride to kolejna już pozycja z wydawanej przez firmę Sierra serii zręcznościowych pinballi . Założenia zabawy są zbliżone do typowych pozycji gatunku, podstawowa różnica polega jednak na tym, iż stół pinballowy został ukazany w pełnym trójwymiarze.

PC

3D Ultra Pinball Power
3D Ultra Pinball Power

Zręcznościowe 30 czerwca 1999

Kompilacja klasycznych tytułów pinaball stworzonych przez Dynamix Studio. Znajdziemy tu takie tytuły jak 3D Ultra Pinball: Fastest Pinball in Space, 3D Ultra Pinball 2: Creep Night, 3D Ultra Pinball 3: The Lost Continent oraz 3D Ultra Pinball 4: Turbo Racing.

PC

3D Ultra NASCAR Pinball
3D Ultra NASCAR Pinball

Zręcznościowe 30 września 1998

Kolejna część oryginalnego cyklu pinballi, stworzonego przez firmę Sierra i studio Dynamix. W tej odsłonie autorzy skupili się na popularnych w USA wyścigach formuły NASCAR, a rozgrywka odzwierciedla przebieg typowego wyścigu, z przygotowaniem samochodu w garażu i naprawami w pit stopie włącznie.

PC

3D Ultra Pinball: The Lost Continent
3D Ultra Pinball: The Lost Continent

Zręcznościowe 31 maja 1997

Trzecia odsłona popularnej serii pinballi, prezentującej nowatorskie podejście do tego klasycznego gatunku. Tym razem fabuła przenosi nas na wyspę, opanowaną przez dinozaury-mutanty a zabawa toczy się na 16 nieco mniej rozbudowanych stołach.

PC

3D Ultra Pinball: Creep Night
3D Ultra Pinball: Creep Night

Zręcznościowe 23 września 1996

Sequel nietypowego pinballa firmy Sierra, łączącego mechanikę klasycznych salonowych automatów z elementami fabuły i nieograniczoną kreatywnością twórców. Tym razem do naszej dyspozycji oddano trzy zupełnie nowe stoły, których stylistyka wyraźnie nawiązuje do horroru.

PC

3D Ultra Pinball
3D Ultra Pinball

Zręcznościowe 15 czerwca 1995

Komputerowa symulacja pinballa, wykonana w całości w 3D. Stoły, po których toczymy naszą piłeczkę (łącznie w grze znajdują się trzy stoły: Mine, Colony oraz Command Post), składają się z ogromnej ilości ramp, tuneli i sekretnych przejść.

PC