Chciałbym się spytać tych, co mają ten model o to czy telefon powoduje u was restarty? Chciałem go zakupić, ale czytam, że sporo osób ma właśnie problem z restartami. Od jakiego operatora macie telefon i czy występują u was jakiekolwiek problemy? Kurdę naprawdę szkoda, bo ten smartfon wydaje się być atrakcyjny i w przystępnej cenie + otrzyma aktualizację do andka 4.0, no ale jednak coś jest na rzeczy z tym. Telefon brałbym w Plusie.
Orange, restartów nie ma żadnych, niestety za minus można uznać obudowę (jest w niej luz - nie występuje on we wszystkich sztukach).
i tak to jest pod kazdym wzgledem jeden z liderow w swojej polce cenowej. SE sie postaralo, no i dostanie oficjalna aktualizacje do 4.0