Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

gameplay.pl Diablo III - Informacje na temat PvP

03.12.2010 07:43
1
diseasex
88
Konsul

beznadziejna gra , kto by chcial w takie cos grac? :P

03.12.2010 09:19
kwiść
2
odpowiedz
kwiść
129
Generał

Świetny pomysł i wykonanie Rock :) Jak ktoś nie sledził info na bierząco, to już dawno się pewnie pogubił w tych wszystkich informacjach. Dodałbym tylko, że w grze oprócz UI skilli znanego z WOWa, jest oczywiście również ten znany z D2 (z filmiku jasno, to nie wynika, więc warto przypomniec ;)) oraz znane są pewne informacje na temat nagród w PvP. Obecie plany Blizzarda sa takie, żeby nagrody te w zaden sposób nie wpływały na rozgrywkę. Mają być jedynie czymś czym można się pochwalić: specjalna farba, ubranko bez statów itp. Oczywiście do premiery plany moga ulec zmianie. Po premierze zresztą teź ;)

Muzyczka w trailerze Cata MEGA! Soundtrack to zresztą jeden z powodów dla których kupiłem kolekcjonerską edycję, chociaż w sam dodatek pewnie nie zagram. Płyta z grą znajdzie nowego właściciela ;)

@diseasex
Tez nie wiem kto w to będzie grał. No chyba, że będą sprzedawać D3 w kiosku za 9,99, to może się ludzie nabiorą ;p

03.12.2010 13:17
👍
3
odpowiedz
zanonimizowany764238
4
Legionista

Widzę że z filmiku na filmik poziom komentarza bardzo szybko rośnie. Przyjemnie się słucha. Gratuluję i czekam na więcej Panie Rock :)

03.12.2010 17:25
Zdenio
4
odpowiedz
Zdenio
99
Generał

Warto pamiętać, że trzyczęściowe D3 to tylko plotka. Takie "przecieki" nie zawsze są wiarygodne - czego przykładem lista zapowiedzi, które miały nastąpić na E3. Choć fakt, nawet jeżeli będzie to trylogia, to na pewno wszystkie klasy dostaniemy od razu, a każda część byłaby pewnie osobnym światem i starczyła na długo, oraz oferowała pełne multi.

04.12.2010 09:49
kwiść
5
odpowiedz
kwiść
129
Generał

@Zdenio
Dodatki do Diablo to pewniak. Wiele razy Blizzard się wypowiadał, że np. nekromante moze wprowadza w przyszlych rozrzeszeniach ;) Moim zdaniem to świetny pomysł, bo wolę co roku dostawać mega rozbudowany dodatek, niż czekać 10 lat na kolejną część ;p

gameplay.pl Diablo III - Informacje na temat PvP