Witam.
Ostatnio ciagle brakuje mi miejsca na dysku systemowym. Co uda mi sie zwolnic gigabajt czy dwa to za pare tygodni dysk sie zapelnia. Przenioslem (chyba) wszystkie mozliwe foldery na inne dyski, czyszcze dysk regularnie, nie instaluje nic nowego na dysku C a i tak sie zapelnia. Co jeszcze oprocz reinstalacji systemu mozna zrobic?
W opcjach zarzadzania dyskami odkrylem, ze na dysku, na ktorym jest partycja C, jest rowniez 20GB partycja, ktora jest niewidoczna w "Moj komputer". Co to za licho? W tychze samych opcjach mozna zmieniac rozmiary wszystkich partycji z wyjatkiem C.:(
To jest zapewne partycja ukryta z systemem i dlatego jej nie widzisz ;) najlepiej sobie użyj programu Acronis Disk Director który w łatwy sposób zwiększy partycję C, możesz jeszcze przed tym oczyścić partycję C albo zobaczyć czy czasem nie ustawiłeś dużo miejsca aby się robiły kopie do przywracania systemu, najlepiej sobie tak ustaw 90-100gb i będzie po problemie ;)