Hej, podobnie jak część osób dostałem wiadomość na maila od CD Projekt Red --->
Jak wiadomo piszą w nim , że "Wobec zaistniałej sytuacji CD PROJEKT RED postanowiła przyjąć na siebie zobowiązanie i odpowiedzialność za dostarczenie Gry oraz ewentualne dokonanie zwrotów wpłaconych kwot osobom, które odstąpiły od umowy po dniu ogłoszenia upadłości CDP. Po ponad roku czekania na grę, która jest co chwilę obcinana z kolejnych zapawiadanych wcześniej funkcjonalności zdecydowałem się na anulowanie zamówienia i ten zwrot wpłaconej kwoty. Czy ktoś z Was zna formułkę której trzeba użyć aby "odstąpić od umowy" i odebrać kwotę ?
Dodam, że normalnie produktów niematerialnych jak np utwory na płytach i oprogramowanie nie można zazwyczaj zwracać, zwłaszcza po otwarciu zaplombowanego pudełka/opakowania, ale tutaj mamy do czynienia z produktem który jeszcze do nikogo nie dotarł, mało tego , nawet jeszcze nie został wyprodukowany/dostarczony. Dostał ktoś odpowiedz od Redów na maila - tego który w tym piśmie jest tzn [email protected] ?
czy ktoś jeszcze dostał taką wiadomość ?
Dostałem takiego maila jak na screenie, a bodaj parę dni później przyszedł list z zawiadomieniem o ogloszeniu upadłosci cdp.
I na co było brać ten szrot który ciągle jest przekładany? Masz nauczkę
Wiaro..... w momencie roku 2019 nic nie było przekładane wtedy. Zresztą nie o to chodzi, tylko o zwrot niewydanej jeszcze gry. Z pewnością osoby zwracały tylko jaki jest na to formularz czy co ?