Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Warframe - darmowa strzelanka ukaże się także na PlayStation 4

05.06.2013 12:33
1
Thun
174
Senator

Szkoda tylko że sama gra jest... cóż, denna? :)

05.06.2013 12:40
😱
2
odpowiedz
Child of Pain
155
Legend

Denna czyli? Darmowy wariant multi od Mass Effecta 3 ktory przebija zdecydowanie wspolczynnikiem ceny do jakosci.

05.06.2013 13:23
Jaga21
3
odpowiedz
Jaga21
15
Centurion

Widać efekty tego że PS4 ma podobną architekturę do zwykłego PC, z czasem coraz więcej gier przeznaczonych początkowo tylko na PC będzie się pojawiać na konsolce Sony i może również na nowym Xbox jeśli Microsoft się postara.

05.06.2013 14:31
kaszanka9
4
odpowiedz
kaszanka9
109
Bulbulator

Child of Pain

No niestety tak nie jest, a sam maiłem nadzieję, że to będzie coś tak dobrego jak multi z ME3, niestety się zawiodłem.

W me3 przynajmniej kupiłem grę i mam wszystko za free, a tu trzeba kupować.

Jakość gry też tu była bardzo wątpliwa, od skopanego samouczka, po nudny gameplay.

Gra jest bardzo monotonna, AI jest dość głupie, czuć niski budżet i brak dopracowania szczegółów.

Według mnie to jest po prostu nie do końca przemyślany pomysł i stąd te wszystkie problemy, gra nie zachwyca, co także widać po ocenach graczy, a szkoda, bo liczyłem na godną alternatywę mp me3, teraz, gdy bioware zakończył wsparcie mp.

05.06.2013 14:42
5
odpowiedz
Child of Pain
155
Legend

[4]
No wlasnie, ze nie masz za free, MUSIALES kupic ME3 zeby pograc w multi, ja w Waframe gram narazie bez wydawania zadnych pieniedzy. Ze gra sie moze nie podobac rozumiem ale to tez inny budżet niż ME.

05.06.2013 15:45
kaszanka9
6
odpowiedz
kaszanka9
109
Bulbulator

Child of Pain

Może trochę niejasno napisałem, wolę z góry zapłacić jednak i mieć wszystko niż tak jak w warframe, zasadniczo by mi to nie przeszkadzało, gdyby gra była dobra i dopracowana, ale tak nie jest, a sam system mikropłatności nie jest idealny.

Piszesz, że przebija współczynnikiem cena do jakości me3, jednocześnie przyznajesz, że jakość me3 jest większa, to się zastanów w końcu, zresztą jak dla ciebie zawsze wygrywa zerowa cena i reszta się nie liczy to każda free gra jest lepsza...

05.06.2013 15:52
7
odpowiedz
Child of Pain
155
Legend

[6]
Nie powiedzialem, ze jakosc ME3 jest wieksza nie dopowiadaj mi, po prostu czesc rzeczy latwiej zrobic z budżetem i wsparciem. Sam nigdy nie kupie ME3 przez to co Bioware odwalilo z EA.

A co do ceny/jakosci jeszcze wchodzi wartosc naszegu czasu, ja wole pograc Warframe niz wspierac pieniedzmi i czasem Bioware albo pykac w inne gierki f2p ktore mi nie przypadly do gustu.

05.06.2013 17:38
8
odpowiedz
Kazioo
86
Senator

@Jaga21
Ale ta gra i wiele innych podobnych mniejszych tytułów nie trafi na Xbone, bo Microsoft dopuszcza wyłącznie wydawców do swojej platformy. Mniejsi deweloperzy bezpośrednie gry nie mogą tam opublikować.

22.01.2014 13:54
9
odpowiedz
Vertii
1
Junior

Jak ja to czytam, to aż mnie głowa boli co wy za bzdury piszecie - a największe kaszanka9. No przecież zabić takiego to mało.

Do rzeczy:
" a sam maiłem nadzieję, że to będzie coś tak dobrego jak multi z ME3, niestety się zawiodłem." - Po pierwsze, to porównujesz magnata do giermka. Z resztą, multi w ME3 jest jak dla mnie do bani - tam gra nie ma sensu.

"W me3 przynajmniej kupiłem grę i mam wszystko za free, a tu trzeba kupować." - Co ty pierdzielisz, człowieku? Trzeba? Każdą (podkreślam) rzecz można stworzyć bez przymusu kupowania waluty za realne pieniądze (platyny). Również każdego warframe-a można stworzyć z części zdobytych w grze.

"Jakość gry też tu była bardzo wątpliwa, od skopanego samouczka, po nudny gameplay" - Raz - opisałeś jakość rozgrywki (podkreślam) a nie jakość gry. Samouczek wcale nie jest (jak to ująłeś) "skopany", gdyż jest wpleciony w początek fabuły i bardzo przyjemnie się go odgrywa. A co do gameplay-a - Skoro grałeś (zakładam) dwie, góra trzy misje, to nie oczekuj cudów. Gra jest dynamiczna, wymaga ciągłego ruchu, strzelania i taktyki, której rodzajów jest bardzo dużo.

"Gra jest bardzo monotonna, AI jest dość głupie, czuć niski budżet i brak dopracowania szczegółów." - Gra jest monotonna? Odezwał się specjalista. Wszedł, zagrał misję, wyszedł i śmie twierdzić, że gra jest monotonna -kretynizm. Co do sztucznej inteligencji - Co Ty w niej widzisz głupiego? Przeżyj 15 minut w trybie przetrwania to pogadamy. Niski budżet? Jak na grę f2p, budżet był ogromny.

I takie idiotyzmy czytają ludzie i zniechęcają się do gry w dobre tytuły.

Oblewam zimnym moczem - Vertii.

Wiadomość Warframe - darmowa strzelanka ukaże się także na PlayStation 4