Forum Gry Hobby Sprzęt Rozmawiamy Archiwum Regulamin

Wiadomość Najlepsze modyfikacje (16/04/2013) - m.in.Tropical Skyrim, Thrawn's Revenge i Aliens Survival Experience

16.04.2013 20:27
1
zanonimizowany879063
36
Konsul

Ja już tęsknię za śniegiem i mrozem, a tutaj nawet ze Skyrima go usuwają... No ale ne zmienia to faktu, że mod robi wrażenie.

16.04.2013 21:38
Bezi2598
2
odpowiedz
Bezi2598
107
Legend

Mount and Empire – mod do Mount & Blade: Warband, która przenosi świat tej gry o kilka stuleci w przyszłość, do czasów, gdy na polach bitewnych powszechna stała się broń palna. Gruntownie przerobiono prawie wszystkie jednostki oraz dodano masę nowych oddziałów i uzbrojenia. Ponadto zwiększono geopolityczną skalę rozgrywki. Teraz zostanie królem nie musi być już końcem naszych ambicji. Zamiast tego możemy podporządkować sobie pozostałych monarchów i stać się Cesarzem Caldarii. W tym celu autorzy przebudowali system dyplomacji oraz zarządzania własnym imperium.

Po screenach to nie wygląda raczej na science fiction.

I jak już wrzucacie te mody, to dawajcie najnowsze wersje. Ten opisany powyżej jest u was w wersji 1.2, a już jest 1.3

16.04.2013 22:17
SpecShadow
3
odpowiedz
SpecShadow
89
Silence of the LAMs

Mój ulubiony cykl. Co na dzisiaj? Mod do CoH:OF przenoszący grę w realia WWI. Zacnie.
Mody do Mount & Blade... długo się przekonywałem do tej gry, po usłyszeniu o podobieństwach do Chivalry (model walki) i teraz zbieram co ciekawsze modyfikacje.
Ciekawe czy multi w SD będzie miał się lepiej niż w JC2.

Pytanie zasadnicze - mody działają z wersją steamową CoH, tą co pojawiła się 8 kwietnia? Jakieś zmiany w kwestii modyfikacji?
Pytam się bo po przygodach z Doom 3 BFG edition różnie może być.

17.04.2013 12:09
HUtH
4
odpowiedz
HUtH
120
kolega truskawkowy

Heh, jeśli chodzi o mody do M&B, to nie wiem jak autor je wyszukuje, w każdym razie są tu często podawane jakieś startujące mody, alphy, itp., które nie są specjalnie dobre... Wygląda mi to na zalukanie na ModDB, co jest zrozumiałe, bo tam wszystko ładnie widać, no ale tam nie ma wszystkiego... A wyszła grywalna wersja Twilight of the Sun King, wyszedł star-warsowy mod na multi Bear Force II, wyszła wersja testowa polskiego moda 1794: Powstanie Kościuszkowskie, wyszedł inny duży mod multi Full Invasion 2, a oprócz tego Phantasy Calradia, Silverstag, kolejne update'y A Clash of Kings, Prophesy of Pendor i jeszcze inne.
A wrzucanie plików na serwery Gola, to już w ogóle fail, bo później nikt tego nie uaktualnia...

Wiadomość Najlepsze modyfikacje (16/04/2013) - m.in.Tropical Skyrim, Thrawn's Revenge i Aliens Survival Experience