Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Celeste - v1.1.5.0 +1 TRAINER - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Celeste . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku683 KB

pobrań3058

pobrań (7 dni)11

data aktualizacji5 lutego 2018

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Celeste trainer v1.1.5.0 +1 TRAINER - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD2 – unik

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.1.5.0 gry.

  • data aktualizacji: 5 lutego 2018
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 683 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Celeste

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Celeste - v1.1.5.0 +1 TRAINER trainer 683 KB 2018.02.05 3K 11