Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

LEGO Harry Potter: Lata 5-7 - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry LEGO Harry Potter: Lata 5-7 z gatunku Gry Akcji w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku482 MB

pobrań12694

pobrań (7 dni)21

data aktualizacji2 listopada 2011

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

LEGO Harry Potter: Lata 5-7 demo ENG - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

LEGO Harry Potter: Years 5-7 to kontyunacja wydanej w 2010 gry o przygodach zbudowanego z plastikowych klocków czarodzieja z blizną, a jednocześnie kolejna gra z wielkiej serii LEGO, w której popularne popkulturowo serie przeniesione są do uniwersum stworzonego z duńskich klocków.

W grze przedstawiono trzy ostanie lata kariery bohaterów książek J.K. Rowling. Możemy się w niej wcielić nie tylko w Harry'ego Pottera, ale również w Hermionę, Rona i Hagrida. Jak zwykle w grach sygnowanych znakiem LEGO możemy się spodziewać urzekająco (choć nieco z przymrużeniem oka) oddanych lokacji i zadań, nad którymi spędzimy wiele godzin. Historia jak można się spodziewać kręci się wokół najpierw zbierającego sojuszników, a potem otwarcie zagrażającemu ludziom Voldemorta. Odwiedzimy między innymi Ulicę Pokątną, Ministerstwo Magii, Grimmauld Place i oczywiście sam Hogwart.

Demo gry w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 2 listopada 2011
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 482 MB

Pliki do gry LEGO Harry Potter: Lata 5-7

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

LEGO Harry Potter: Lata 5-7 - ENG demo 482 MB 2011.11.02 12,7K 21