Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

From Dust - +5 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry From Dust . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku114 KB

data aktualizacji30 sierpnia 2011

pobrań5158

pobrań (7 dni)42

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

From Dust trainer +5 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F2 – uaktywnienie trainera

NUMPAD1 – wielka kula surowców

NUMPAD2 – dodanie większej ilości surowców

NUMPAD3 – zrzucenie surowców

NUMPAD4 – wyssanie obiektów z otoczenia

NUMPAD5 – zatrzymanie licznika upływu czasu

F4 – wyłączenie wszystkich ułatwień

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz