Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Duke Nukem: Manhattan Project - v1.0.1 +7 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Duke Nukem: Manhattan Project . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku392,8 KB

data aktualizacji2 czerwca 2011

pobrań2697

pobrań (7 dni)6

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F2 – uaktywnienie trainera

Q – nielimitowane ego (nieśmiertelność)

W – nieskończona ilość amunicji

E – 10 „atomówek”

R – nielimitowane używanie plecaka odrzutowego

T – niezniszczalne pole siłowe

Y – zadawanie podwójnych obrażeń

U – zapisanie pozycji (I ją odczytuje, a O przenosi do pierwotnej lokacji)

Uwaga! Trainer współpracuje z wersją 1.0.1 gry!

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl