Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Thrillville: Off the Rails - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Thrillville: Off the Rails z gatunku Gry Strategiczne w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku312,7 MB

pobrań2085

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji3 października 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Off the Rails jest oficjalną kontynuacją gry Thrillville, która swoją oficjalną premierę miała pod koniec 2006 roku. Podobnie jak w poprzedniej części serii, zajmujemy się prowadzeniem wesołego miasteczka, dbając zarówno o dostępność najciekawszych atrakcji, jak i na bieżąco zaspokajając potrzeby odwiedzających park rozrywki gości. Za produkcję gry ponownie odpowiedzialne jest studio developerskie o nazwie Frontier Developments, które to w latach dziewięćdziesiątych zasłynęło głównie dzięki gwiezdnej symulacji Frontier. W ostatnich latach firma ta wydawała jednak prostsze w obsłudze tytuły, między innymi bardzo zbliżoną tematycznie trzecią część RollerCoaster Tycoona. W przeciwieństwie do pierwszej części Thrillville, która ukazała się na PS2, Xboxa i PSP, tym razem zadbano o posiadaczy sześciu różnych platform sprzętowych. Off the Rails powstał z myślą o właścicielach komputerów osobistych, a także konsol PS2, PSP, Xbox 360, Wii oraz DS. Różnice pomiędzy poszczególnymi wersjami programu ograniczają się w głównej mierze do jakości zastosowanej grafiki.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej. Pozwala nam wypróbować jeden z piętnastu lunaparków, do których dostęp będziemy mieli w pełnej wersji Off the Rails. Można wybrać jedną z dwudziestu postaci, rozbudować nieco miasteczko, porozmawiać z napotkanymi ludźmi, czy też wziąć udział w jednej z kilku mini-gierek.

  • data aktualizacji: 3 października 2007
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 312,7 MB