Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Quake - + 4 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Quake . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku8,9 KB

data aktualizacji7 listopada 2006

pobrań1518

pobrań (7 dni)1

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – nielimitowane zdrowie (nieśmiertelność)

F2 – nielimitowany pancerz

F3 – nieskończona ilość amunicji

F6 – przeciwnicy nie atakują gracza (w celu wyłaczęnia tej opcji należy wcisnąć klawisz F7)

F8 – niweluje efekty działania powyższych ułatwień

  • data aktualizacji: 7 listopada 2006
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 8,9 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl