Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 8 czerwca 2014, 10:11

Ghost Master (Więcej złotej plazmy) PC

Wstęp

Ghost Master to gra strategiczna. Przejmujemy kontrolę nad Mistrzem Duchów i rozpoczynamy straszenie mieszkańców miasteczka Gravenville. Zadanie nie jest jednak takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, gdyż ludzie, o dziwo, nie są zbytnio płochliwi.

Triki do gry

Więcej złotej plazmy

Jeżeli potrzebujesz więcej złotej plazmy, by ulepszyć swoją zjawę, wejdź na listę rankingową i rozpocznij jedną z misji. Powtarzają ją, aż uzbierasz „pieniądze”.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 8 czerwca 2014