Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 8 czerwca 2014, 10:08

Ghost Master (Gra kończy się, zanim się zacznie) PC

Wstęp

Ghost Master to gra strategiczna. Przejmujemy kontrolę nad Mistrzem Duchów i rozpoczynamy straszenie mieszkańców miasteczka Gravenville. Zadanie nie jest jednak takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, gdyż ludzie, o dziwo, nie są zbytnio płochliwi.

Triki do gry

Gra kończy się, zanim się zacznie

Przed rozpoczęciem gry, na ekranie wpisywania imienia, odczekaj kilka chwil, aż gra zada pytanie „Is there anyone there?”. Odpowiedz na nie przecząco, by zakończyć zabawę.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 8 czerwca 2014