Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 6 marca 2013, 13:52

Skylanders: Spyro's Adventure (łatwa gotówka) PC, X360, PS3, Wii

Wstęp

Skylanders: Spyro's Adventure to platformówka z tytułowym smokiem w roli głównej, adresowana do młodszych sympatyków elektronicznej rozrywki. Poniżej podpowiadamy jak sterowana przez nas postać może się w łatwy sposób wzbogacić.

Triki do gry

ŁATWA GOTÓWKA

Zacznij od wybrania się do ruin i zlokalizuj w nich jabłoń. Zaatakuj przebywającą w tym miejscu owcę, wyczekując momentu gdy z drzewa spadnie jabłko. Pozwól sterowanej postaci na skonsumowanie jabłka, dzięki czemu pojawi się kryształek. Zacznij atakować drzewo, doprowadzając do pozyskania cennego kryształu i tym samym wzbogacenia się. Po wykonaniu całej sekwencji oddal się od drzewa i ponownie do niego podejdź, powtarzając wszystkie opisane wyżej kroki.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 marca 2013