Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 31 października 2012, 16:04

Kody do gry Medal of Honor: Warfighter (ukryte tryby rozgrywki) PC, X360, PS3

Wstęp

Warfighter to kontynuacja popularnej strzelaniny z 2010 roku, która przeniosła klasyczną serię Medal of Honor w czasy współczesne. W poniższym triku informujemy w jaki sposób można odblokować dwa ukryte tryby zabawy.

Triki do gry

UKRYTE TRYBY ROZGRYWKI

W celu odblokowania dwóch ukrytych trybów zabawy musisz ukończyć całą kampanię dla pojedynczego gracza na wysokim (Hard) poziomie trudności. Poziom trudności Hardcore cechuje się brak checkpointów, czyli punktów kontrolnych, po docieraniu do których zapisywane są postępy. Poziom trudności Tier 1 wyróżnia się z kolei brakiem widocznego interfejsu użytkownika (HUD).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 31 października 2012