Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 30 listopada 2011, 15:05

Tales of the Abyss 3D (ukryte bonusy) 3DS

Kody do gry

UKRYTE BONUSY

Wykonywanie opisanych poniżej czynności pozwoli Ci na odblokowanie różnorakich bonusów:

Najwyższy poziom trudności (Very Hard) – Musisz ukończyć całą grę na jednym z niższych poziomów trudności

Lochy Abyss Replica Facility – Musisz ukończyć grę i rozpocząć zabawę w trybie New Game+. W trakcie zabawy przyczyń się do uratowania Shiby i następnie przystąp do pobocznego questu rozgrywającego się w lokacji Ortion Cavern East. Spotkaj się z Sheridanem i następnie z dwoma innymi osobami przebywającymi w północno-zachodniej części na lokacji. Na koniec powróć do Shiby, a powinieneś zostać przeniesiony do bonusowego lochu.

Ukryty skrop Brillante – Ukończ grę dwa razy, czyli w normalnym trybie oraz w trybie New Game+. Udaj się do kościoła Ddath i porozmawiaj z mężczyzną ubranym na fioletowo. Po zdobyciu tytułu Item Collector ponownie porozmawiaj z tą osobą, dzięki czemu odblokujesz sobie dostęp do sklepu Brillante. Sklep ten znajduje się w lokacji Grand Chokmah.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 30 listopada 2011