Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 16 grudnia 2010, 11:09

Kody do gry Golden Sun: Dark Dawn (łatwe zdobywanie doświadczenia) NDS

Kody do gry

ŁATWE ZDOBYWANIE DOŚWIADCZENIA

Zastosowanie opisanej poniżej metody pozwoli Ci w łatwy sposób pozyskać dużą ilość punktów doświadczenia. Musisz mianowicie dotrzeć do lokacji o nazwie Apollo Sanctum i uaktywnić znajdujące się tam urządzenie. Przystąp teraz do walk z pojawiającymi się w tym miejscu przeciwnikami. Pokonywanie ich będzie bardzo proste z racji zadawanych przez nich znikomych obrażeń. Likwidacja wrogów w tej okolicy pozwoli Ci na pozyskanie nawet ponad 40 tysięcy punktów doświadczenia.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 grudnia 2010