Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 7 października 2010, 15:31

Kody do gry Enslaved: Odyssey to the West (sekrety; walka) X360, PS3

Kody do gry

ODBLOKOWANIE SEKRETÓW

W grze znajdują się dwa rodzaje sekretów – kule technologiczne (Tech Orbs) oraz maski (Masks). Do odnajdywania tych przedmiotów możesz przystąpić począwszy od drugiego rozdziału gry. Pamiętaj o rozglądaniu się za dodatkowymi odnogami podczas wspinaczki, jak również za półkami, do których możesz doskoczyć. Warto też nieco więcej czasu spędzić na eksploracji tych obszarów, gdzie Monkey korzysta z tzw. Chmurki (Cloud). O tym ile sekretów udało Ci się w danym etapie odnaleźć, możesz dowiedzieć się, powracając do menu głównego i decydując się na opcję wyboru rozdziału.

WALKA

W początkowej fazie rozgrywki warto jest inwestować w umiejętności, dzięki którym pasek zdrowia Monkey’a zostanie wydłużony (Health), a jego tarcze będą się szybciej regenerowały (Shield). Po dostatecznym rozwinięciu tych zdolności dobrze byłoby z kolei zainteresować się nowymi ruchami przydatnymi w walce (Combat). Koniecznie zakup wszystkie pozycje z tej grupy przed przystąpieniem do dwóch ostatnich rozdziałów, cechujących się dużą ilością trudnych walk z wrogimi maszynami.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 7 października 2010