Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 17 września 2010, 12:21

Amnesia: Mroczny Obłęd (plik z ukrytą zawartością) PC

Triki do gry

PLIK Z UKRYTĄ ZAWARTOŚCIĄ

Odszukaj katalog na dysku twardym, gdzie zainstalowana została gra Amnesia: The Dark Descent. Otwórz folder o nazwie redist, a powinieneś zauważyć archiwum rar o nazwie Super_Secret. Plik ten jest chroniony hasłem, którego fragmenty można poznać odblokowując każde z trzech zakończeń gry. Jeżeli nie chcesz ponownie zaliczać trybu dla pojedynczego gracza możesz skorzystać z gotowego pełnego hasła – lke271tyr299odn314.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 17 września 2010

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
17.10.2010 14:55
grzegorz2010
42
Pretorianin

Kurcze niby to psucie sobie zabawy ale z chęcią sprawdzę.